Anexo

Xaneiro 2022

Lun Mar Mér Xov Ven Sáb Dom
1
2
3
  • Adestramento Club Ximnasia Pavillón
  • TORNEO NADAL DE VOLEI
  • O COUTO FS
  • BLM PABELLÓN
4
  • Adestramento Club Ximnasia Pavillón
  • CLUB OURENSE VOLEI PRAIA
  • CMD
  • ABO 1/3
  • PABELLÓN CF ESCOLA
  • ABO 1/3
  • CV SAN MARTIÑO 1/3
  • BBALL OURENSE
  • RENUNCIOU: CB FEMENINO SNR
  • CV SAN MARTIÑO 1/3
  • CV SAN MARTIÑO 1/3
  • BLM PABELLÓN
5
  • Adestramento Club Ximnasia Pavillón
  • PABELLÓN CF ESCOLA
  • CIDADE DAS BURGAS 1/3
  • CLUB OURENSE VOLEI PRAIA
  • CLUB OURENSE VOLEI PRAIA
  • O COUTO FS
  • BLM PABELLÓN
6
7
8
  • Adestramento Club Ximnasia Pavillón
  • Ourense C.F. Envialia C - C.F.S. Concello de Coles
  • Secundino Basalo Alevin C - Maristas
  • Secundino Basalo Alevin B - Coles
  • SD OS ESCORNABOIS - CFS BEARIZ
9
  • Adestramento COVP (Club Ourense Volei Praia)
10
11
  • CLUB VOLEIBOL OURENSE cachibol
  • CLUB OURENSE VOLEI PRAIA
  • CMD
  • ABO 1/3
  • PABELLÓN CF ESCOLA
  • ABO 1/3
  • CV SAN MARTIÑO 1/3
  • BBALL OURENSE
  • RENUNCIOU: CB FEMENINO SNR
  • CV SAN MARTIÑO 1/3
  • CV SAN MARTIÑO 1/3
  • BLM PABELLÓN
12
  • PABELLÓN CF ESCOLA
  • CIDADE DAS BURGAS 1/3
  • CLUB OURENSE VOLEI PRAIA
  • CLUB OURENSE VOLEI PRAIA
  • O COUTO FS
  • BLM PABELLÓN
13
  • CLUB VOLEIBOL OURENSE cachibol
  • CLUB OURENSE VOLEI PRAIA
  • CMD
  • ABO 1/3
  • PABELLÓN CF ESCOLA
  • Pabellón EDO Anexa – Mestre Vide F.S.
  • CIDADE DAS BURGAS FS
  • RENUNCIOU: CB FEMENINO SNR
  • CV SAN MARTIÑO 1/3
  • CV SAN MARTIÑO 1/3
  • BLM PABELLÓN
14
15
  • BALONMÁN PABELLÓN INF MASC.- RECONQUISTA
  • BALONMÁN PABELLÓN CDT MASC.- CAÑIZA
  • Sala Ourense B - Escornabois
  • Xuventude Ourense BXM A-Verín
  • Xuventude Ourense Infantil B - Secundino
16
  • ARL ABOGADOS COVP - C.CORUÑA CALASANCIAS
17
18
  • CLUB VOLEIBOL OURENSE cachibol
  • CLUB OURENSE VOLEI PRAIA
  • CMD
  • ABO 1/3
  • PABELLÓN CF ESCOLA
  • ABO 1/3
  • CV SAN MARTIÑO 1/3
  • BBALL OURENSE
  • RENUNCIOU: CB FEMENINO SNR
  • CV SAN MARTIÑO 1/3
  • CV SAN MARTIÑO 1/3
  • BLM PABELLÓN
19
  • PABELLÓN CF ESCOLA
  • CIDADE DAS BURGAS 1/3
  • CLUB OURENSE VOLEI PRAIA
  • CLUB OURENSE VOLEI PRAIA
  • O COUTO FS
  • BLM PABELLÓN
20
  • CLUB VOLEIBOL OURENSE cachibol
  • CLUB OURENSE VOLEI PRAIA
  • CMD
  • ABO 1/3
  • PABELLÓN CF ESCOLA
  • ABO 1/3
  • CV SAN MARTIÑO 1/3
  • BBALL OURENSE
  • RENUNCIOU: CB FEMENINO SNR
  • CV SAN MARTIÑO 1/3
  • CV SAN MARTIÑO 1/3
  • BLM PABELLÓN
21
22
  • PABELLÓN BALONMÁN INF MASC.-RODEIRO
  • CIDADE DAS BURGAS GLS - Viaxes Amarelle
  • Pagado / Vista Hermosa FS - La Tijera FS
  • O COUTO OURENSE- SALA OURENSE B
23
  • PABELLÓN BALONMÁN SNR FEM.-LALÍN
24
25
  • CLUB VOLEIBOL OURENSE cachibol
  • CLUB OURENSE VOLEI PRAIA
  • CMD
  • ABO 1/3
  • PABELLÓN CF ESCOLA
  • ABO 1/3
  • CV SAN MARTIÑO 1/3
  • BBALL OURENSE
  • RENUNCIOU: CB FEMENINO SNR
  • CV SAN MARTIÑO 1/3
  • CV SAN MARTIÑO 1/3
  • BLM PABELLÓN
26
  • PABELLÓN CF ESCOLA
  • CIDADE DAS BURGAS 1/3
  • CLUB OURENSE VOLEI PRAIA
  • CLUB OURENSE VOLEI PRAIA
  • O COUTO FS
  • BLM PABELLÓN
27
  • CLUB VOLEIBOL OURENSE cachibol
  • CLUB OURENSE VOLEI PRAIA
  • CMD
  • ABO 1/3
  • PABELLÓN CF ESCOLA
  • ABO 1/3
  • CV SAN MARTIÑO 1/3
  • BBALL OURENSE
  • RENUNCIOU: CB FEMENINO SNR
  • CV SAN MARTIÑO 1/3
  • CV SAN MARTIÑO 1/3
  • BLM PABELLÓN
28
29
  • PABELLÓN BALONMÁN INF MASC.-RODEIRO
  • PABELLÓN BALONMÁN CDT MASC.-LALÍN
  • PABELLÓN BALONMÁN SNR MASC.-PORRIÑO
30
  • CIDADE DAS BURGAS FS "B"- VIAXES AMARELLE FS "B"
31