Anexo

Decembro 2017

Lun Mar Mér Xov Ven Sáb Dom
1
  • ABO Inf A (2/3)
  • CX Pavillón (1/3 Central) & (2/3 de 18 a 20)
  • Pabellón CF Escola (2/3)
  • Burgas Volei (1/3)
  • BAL Pabellón Sen Fem/Masc 1ªAut
2
  • Nova Xestión Pabellón - Meaño (D. H. Infantil Fem.)
  • Nova Xestión Pabellón - Meaño (D. H. Cadete Fem.)
  • Nova Xestión Pabellón - Teucro (2ª Xuvenil Fem.)
  • Prolsport/Vivian - Peares (Prov. Masc.)
  • Prolsport/Vivian - Amoeiro CF (Prov. Fem.)
  • Arranxar/Monserrat - Carlasca/Fontanería (Local Masc)
  • SD Escornaboys - Vistahermosa (Local Senior Masc)
3
  • ABO-Allariz benjamín
4
  • Pabellón CF Escola
  • Cidade FS PreBenj (1/3)
  • Bal Pabellón Fem (2/3)
  • Cidade das Burgas FS Fem (L Gallega)
  • BAL Pabellón Juv Masc DH
5
  • CACHIBOL Benestar Social
  • BAL Pabellón Cad Masc 2ªAut
  • Pabellón CF (2/3)
  • Cidade FS Alev (1/3)
  • ABO Escola (2/3)
  • CV San Martiño (1/3)
  • ABO-Bosco alevín
  • Cidade das Burgas FS Fem (L Prov) (2/3)
  • Cidade das Burgas FS Fem (L Prov)
  • BAL Pabellón Sen Masc 1ªAut
6
  • FESTIVO
  • ABO Cad
  • ABO Jun
  • Pabellón CF Escola
  • Cidade FS Inf (1/3)
  • CV San Martiño (1/3)
  • Bal Pabellón Fem (1/3)
  • BAL Pabellón Juv Masc DH (2/3)
  • BAL Pabellón Juv Masc DH
  • BAL Pabellón Sen Masc 1ªAut
7
  • CACHIBOL Benestar Social
  • BAL Pabellón Cad Masc 2ªAut
  • Pabellón CF
  • Cidade FS PreBenj (1/3)
  • ABO Escola (2/3)
  • CV San Martiño (1/3)
  • Cidade FS Alev (1/3)
  • Cidade das Burgas FS Fem (L Prov)
8
  • FESTIVO
  • BAL Pabellón adestramento senior masc
  • ABO Inf A (2/3)
  • CX Pavillón (1/3 Central) & (2/3 de 18 a 20)
  • Pabellón CF Escola (2/3)
  • Burgas Volei (1/3)
  • BAL Pabellón Sen Fem/Masc 1ªAut
9
10
11
  • Pabellón CF Escola
  • Cidade FS PreBenj (1/3)
  • Bal Pabellón Fem (2/3)
  • Cidade das Burgas FS Fem (L Gallega)
  • BAL Pabellón Juv Masc DH
12
  • CACHIBOL Benestar Social
  • BAL Pabellón Cad Masc 2ªAut
  • Pabellón CF (2/3)
  • Cidade FS Alev (1/3)
  • CV San Martiño (1/3)
  • ABO Escola (2/3)
  • Cidade das Burgas FS Fem (L Prov) (2/3)
  • Cidade das Burgas FS Fem (L Prov)
  • BAL Pabellón Sen Masc 1ªAut
13
  • ABO Cad
  • ABO Jun
  • Pabellón CF Escola
  • Cidade FS Inf (1/3)
  • CV San Martiño (1/3)
  • Bal Pabellón Fem (1/3)
  • BAL Pabellón Juv Masc DH (2/3)
  • BAL Pabellón Juv Masc DH
  • BAL Pabellón Sen Masc 1ªAut
14
  • CACHIBOL Benestar Social
  • BAL Pabellón Cad Masc 2ªAut
  • Pabellón CF
  • Cidade FS PreBenj (1/3)
  • ABO Escola (2/3)
  • CV San Martiño (1/3)
  • Cidade FS Alev (1/3)
  • Cidade das Burgas FS Fem (L Prov)
15
  • ABO Inf A (2/3)
  • CX Pavillón (1/3 Central) & (2/3 de 18 a 20)
  • Pabellón CF Escola (2/3)
  • Burgas Volei (1/3)
  • BAL Pabellón Sen Fem/Masc 1ªAut
16
  • Nova Xestión Pabellón - Carballal (2ª Cadete Masc.)
  • Nova Xestión Pabellón - OAR (D. H. Infantil Masc.)
  • Nova Xestión Pabellón - OAR (D. H. Xuvenil Masc.)
  • Nova Xestión Pabellón - Cañiza (2ª Xuvenil Fem.)
  • Nova Xestión Pabellón - SAR (1ª Aut. Senior Masc.)
  • Nova Xestión Pabellón - Lucus (2ª Aut. Senior Fem.)
17
  • Sala Ourense - Cidade Burgas (Inf Liga Local) Partido a las 12 h.
18
  • Pabellón CF Escola
  • Cidade FS PreBenj (1/3)
  • Bal Pabellón Fem (2/3)
  • Cidade das Burgas FS Fem (L Gallega)
  • BAL Pabellón Juv Masc DH
19
  • CACHIBOL Benestar Social
  • BAL Pabellón Cad Masc 2ªAut
  • Pabellón CF (2/3)
  • Cidade FS Alev (1/3)
  • CV San Martiño (1/3)
  • ABO Escola (2/3)
  • Cidade das Burgas FS Fem (L Prov) (2/3)
  • Cidade das Burgas FS Fem (L Prov)
  • BAL Pabellón Sen Masc 1ªAut
20
  • ABO Cad
  • ABO Jun
  • Pabellón CF Escola
  • Cidade FS Inf (1/3)
  • CV San Martiño (1/3)
  • Bal Pabellón Fem (1/3)
  • BAL Pabellón Juv Masc DH (2/3)
  • BAL Pabellón Juv Masc DH
  • BAL Pabellón Sen Masc 1ªAut
21
  • CACHIBOL Benestar Social
  • BAL Pabellón Cad Masc 2ªAut
  • Pabellón CF
  • Cidade FS PreBenj (1/3)
  • ABO Escola (2/3)
  • CV San Martiño (1/3)
  • Cidade FS Alev (1/3)
  • Cidade das Burgas FS Fem (L Prov)
22
  • TORNEO NADAL MCDONALD´S OURENSE (EDO)
  • ABO Inf A (2/3)
  • CX Pavillón (1/3 Central) & (2/3 de 18 a 20)
  • Pabellón CF Escola (2/3)
  • Burgas Volei (1/3)
  • BAL Pabellón Sen Fem/Masc 1ªAut
23
  • JORNADA PRESENTACIÓN CV SAN MARTIÑO
24
25
  • Pabellón CF Escola
  • Cidade FS PreBenj (1/3)
  • Bal Pabellón Fem (2/3)
  • Cidade das Burgas FS Fem (L Gallega)
  • BAL Pabellón Juv Masc DH
26
  • Adestramentos CH Barrocás previos Cto. España
  • CACHIBOL Benestar Social
  • BAL Pabellón Cad Masc 2ªAut
  • Pabellón CF (2/3)
  • Cidade FS Alev (1/3)
  • CV San Martiño (1/3)
  • ABO Escola (2/3)
  • Cidade das Burgas FS Fem (L Prov) (2/3)
  • Cidade das Burgas FS Fem (L Prov)
  • BAL Pabellón Sen Masc 1ªAut
27
  • Adestramentos CH Barrocás previos Cto. España
  • ENTRENAMIENTO COB
  • ABO Cad
  • ABO Jun
  • Pabellón CF Escola
  • Cidade FS Inf (1/3)
  • CV San Martiño (1/3)
  • Bal Pabellón Fem (1/3)
  • BAL Pabellón Juv Masc DH (2/3)
  • BAL Pabellón Juv Masc DH
  • BAL Pabellón Sen Masc 1ªAut
28
  • Adestramentos CH Barrocás previos Cto. España
  • CACHIBOL Benestar Social
  • ENTRENAMIENTO COB
  • BAL Pabellón Cad Masc 2ªAut
  • Pabellón CF
  • Cidade FS PreBenj (1/3)
  • ABO Escola (2/3)
  • CV San Martiño (1/3)
  • Cidade FS Alev (1/3)
  • Cidade das Burgas FS Fem (L Prov)
29
  • Adestramentos CH Barrocás previos Cto. España
  • ENTRENAMIENTO COB
  • ABO Inf A (2/3)
  • CX Pavillón (1/3 Central) & (2/3 de 18 a 20)
  • BM Pabellón - Torneo social de Nadal
  • Pabellón CF Escola (2/3)
  • Burgas Volei (1/3)
  • BAL Pabellón Sen Fem/Masc 1ªAut
30
31
  • INSTALACIÓN PECHADA