Cancha Central

Febreiro 2019

Lun Mar Mér Xov Ven Sáb Dom
1
  • ASESOU Escalada
  • ASESOU ESCOLA Escalada
  • CX PAVILLÓN
  • OURENSE ENVIALIA FSF
  • SALA OURENSE 2ªDiv
2
  • CX PAVILLÓN
  • ASESOU Escalada
  • Ourense C.F., SAD - A.D. Alcorcón F.S. (1ª Div FS Fem)
  • Ou Envialia B - Orvina (2ª Div Fem FS)
3
  • Couto Ourense FS - Vilalba (1ª Aut. Fem FS)
4
  • ASESOU Escalada
  • ASESOU ESCOLA Escalada
  • CIDADE BURGAS FS Inf mix
  • CIDADE BURGAS FS 2ªDiv
  • VV PABE FS 2/3 campo izq
  • CLUB ALPINO OU Escalada
5
  • ATOX (gym)
  • ASESOU Escalada
  • CLUB ALPINO OU Escalada
  • PABELLÓN CF Escola
  • Selección Ourensana Infantil Femenina
  • CIDADE BURGAS FS Inf mix
  • OURENSE ENVIALIA FSF
  • SALA OURENSE 2ªDiv
6
  • ASESOU Escalada
  • ASESOU ESCOLA Escalada
  • CX PAVILLÓN
  • CIDADE BURGAS FS 2ªDiv
  • OURENSE ENVIALIA FSF
7
  • ASESOU Escalada
  • CLUB ALPINO OU Escalada
  • PABELLÓN CF Escola
  • CIDADE BURGAS FS 2ªDiv
  • OURENSE ENVIALIA FSF
  • SALA OURENSE 2ªDiv
8
  • ASESOU Escalada
  • ASESOU ESCOLA Escalada
  • CX PAVILLÓN
  • PARTIDO: ENVIALIA - SALA OU XUV.
  • OURENSE ENVIALIA FSF
  • SALA OURENSE 2ªDiv
9
  • CX PAVILLÓN
  • ASESOU Escalada
  • Cidade das Burgas - Cartelle FS (Provincial)
  • EDO/Sala Ourense - Ribeira FS (Liga Gallega Juvenil)
10
  • Sala Ourense 2ªB - Santiago (Partido a las 12 horas)
11
  • ASESOU Escalada
  • ASESOU ESCOLA Escalada
  • CIDADE BURGAS FS Inf mix
  • CIDADE BURGAS FS 2ªDiv
  • VV PABE FS 2/3 campo izq
  • CLUB ALPINO OU Escalada
12
  • ATOX (gym)
  • ASESOU Escalada
  • CLUB ALPINO OU Escalada
  • PABELLÓN CF Escola
  • Selección Ourensana Infantil Femenina
  • CIDADE BURGAS FS Inf mix
  • OURENSE ENVIALIA FSF
  • SALA OURENSE 2ªDiv
13
  • ASESOU Escalada
  • ASESOU ESCOLA Escalada
  • CX PAVILLÓN
  • CIDADE BURGAS FS 2ªDiv
  • OURENSE ENVIALIA FSF
14
  • ASESOU Escalada
  • CLUB ALPINO OU Escalada
  • PABELLÓN CF Escola
  • CIDADE BURGAS FS 2ªDiv
  • OURENSE ENVIALIA FSF- FILIAL
  • SALA OURENSE 2ªDiv
15
  • ASESOU Escalada
  • ASESOU ESCOLA Escalada
  • CX PAVILLÓN
16
  • CX PAVILLÓN
  • ASESOU Escalada
  • Ou Envialia B - Muslera (2ª Div Fem FS)
17
18
  • ASESOU Escalada
  • ASESOU ESCOLA Escalada
  • CIDADE BURGAS FS Inf mix
  • CIDADE BURGAS FS 2ªDiv
  • VV PABE FS 2/3 campo izq
  • CLUB ALPINO OU Escalada
19
  • ATOX (gym)
  • ASESOU Escalada
  • CLUB ALPINO OU Escalada
  • PABELLÓN CF Escola
  • Selección Ourensana Infantil Femenina
  • CIDADE BURGAS FS Inf mix
  • OURENSE ENVIALIA FSF
  • SALA OURENSE 2ªDiv
20
  • ASESOU Escalada
  • ASESOU ESCOLA Escalada
  • CX PAVILLÓN
  • CIDADE BURGAS FS 2ªDiv
  • OURENSE ENVIALIA FSF
21
  • ASESOU Escalada
  • CLUB ALPINO OU Escalada
  • PABELLÓN CF Escola
  • CIDADE BURGAS FS 2ªDiv
  • OURENSE ENVIALIA FSF
  • SALA OURENSE 2ªDiv
22
  • ASESOU Escalada
  • ASESOU ESCOLA Escalada
  • CX PAVILLÓN
  • OURENSE ENVIALIA FSF
  • SALA OURENSE 2ªDiv
23
  • CX PAVILLÓN
  • ASESOU Escalada
  • Ourense C.F., SAD - Leganés FS (1ª Div FS Fem)
  • Cidade De As Burgas F.S. - Calceatense (2ª Div Fem FS)
24
  • Quecemento
  • Couto Ourense FS - Salceda (1ª Aut. Fem FS)
25
  • ASESOU Escalada
  • ASESOU ESCOLA Escalada
  • CIDADE BURGAS FS Inf mix
  • CIDADE BURGAS FS 2ªDiv
  • VV PABE FS 2/3 campo izq
  • CLUB ALPINO OU Escalada
26
  • ATOX (gym)
  • ASESOU Escalada
  • CLUB ALPINO OU Escalada
  • PABELLÓN CF Escola
  • Selección Ourensana Infantil Femenina
  • CIDADE BURGAS FS Inf mix
  • OURENSE ENVIALIA FSF
  • SALA OURENSE 2ªDiv
27
  • ASESOU Escalada
  • ASESOU ESCOLA Escalada
  • CX PAVILLÓN
  • CIDADE BURGAS FS 2ªDiv
  • OURENSE ENVIALIA FSF
28
  • ASESOU Escalada
  • CLUB ALPINO OU Escalada
  • PABELLÓN CF Escola
  • CIDADE BURGAS FS 2ªDiv
  • OURENSE ENVIALIA FSF
  • SALA OURENSE 2ªDiv