Cancha Central

Febreiro 2018

Lun Mar Mér Xov Ven Sáb Dom
1
  • BAL Pabellón Inf Masc DH
  • Pabellón CF Escola
  • Club Alpino Ou
  • Ou Envialia FS 1ª Div Fem
  • Cidade Burgas FS 1ª Div Fem
  • VV Pabe Sala
2
  • CX Pavillón
  • ASESOU - Escalada
  • Sala Ourense Senior 3ª Div
3
  • ASESOU - Escalada
  • CX Pavillón
  • Cidade Burgas FSF - Móstoles FSF
  • Ou Envialia B - Leis Pontevedra (1ª Autonómica Fem)
4
  • CTO GALLEGO WUSHU TAOLU / Montaje: 9 h. / Formas: 10 horas
5
  • ASESOU - Escalada
  • Cidade FS Inf
  • Cidade Burgas FS 1ª Div Fem
  • VV Pabe Sala
  • Club Alpino Ou
6
  • ATOX
  • BAL Pabellón Inf Masc DH
  • Pabellón CF Escola
  • Club Alpino Ou
  • Ou Envialia FS 1ª Div Fem
  • Sala Ourense Senior 3ª Div
7
  • CX Pavillón
  • ASESOU - Escalada
  • Cidade Burgas FS 1ª Div Fem
  • Ou Envialia FS 1ª Div Fem
8
  • BAL Pabellón Inf Masc DH
  • Pabellón CF Escola
  • Club Alpino Ou
  • Ou Envialia FS 1ª Div Fem
  • Cidade Burgas FS 1ª Div Fem
  • VV Pabe Sala
9
  • CX Pavillón
  • ASESOU - Escalada
  • Ou Envialia FS 1ª Div Fem (sólo partidos de casa y Galicia)
  • Sala Ourense Senior 3ª Div
10
  • ASESOU - Escalada
  • CX Pavillón
  • Ou Envialia FSF - Alcorcón FSF
11
  • Sala Ourense - Santa Isabel FS (Partido a las 12 horas)
12
  • CX Pavillón
  • ASESOU - Escalada
  • Cidade FS Inf
  • Cidade Burgas FS 1ª Div Fem
  • VV Pabe Sala
  • Club Alpino Ou
13
  • ATOX
  • BAL Pabellón Inf Masc DH
  • Pabellón CF Escola
  • Club Alpino Ou
  • Ou Envialia FS 1ª Div Fem
  • Sala Ourense Senior 3ª Div
14
  • CX Pavillón
  • ASESOU - Escalada
  • Cidade Burgas FS 1ª Div Fem
  • Ou Envialia FS 1ª Div Fem
15
  • BAL Pabellón Inf Masc DH
  • Pabellón CF Escola
  • Club Alpino Ou
  • Ou Envialia FS 1ª Div Fem
  • Cidade Burgas FS 1ª Div Fem
  • VV Pabe Sala
16
  • CX Pavillón
  • ASESOU - Escalada
  • Ou Envialia FS 1ª Div Fem (sólo partidos de casa y Galicia)
  • Sala Ourense Senior 3ª Div
17
  • ASESOU - Escalada
  • CX Pavillón
  • Cidade Burgas FSF - Poio FSF
  • ProlSport/Vivian - Os Meigallos Sarria (Juv. Gallega)
18
  • CX Pavillón - Taller Enseñanza
19
  • ASESOU - Escalada
  • Cidade FS Inf
  • Cidade Burgas FS 1ª Div Fem
  • VV Pabe Sala
  • Club Alpino Ou
20
  • ATOX
  • BAL Pabellón Inf Masc DH
  • Pabellón CF Escola
  • Club Alpino Ou
  • Ou Envialia FS 1ª Div Fem
  • Sala Ourense Senior 3ª Div
21
  • CX Pavillón
  • ASESOU - Escalada
  • Cidade Burgas FS 1ª Div Fem
  • Ou Envialia FS 1ª Div Fem
22
  • BAL Pabellón Inf Masc DH
  • Pabellón CF Escola
  • Club Alpino Ou
  • Ou Envialia FS 1ª Div Fem
  • Cidade Burgas FS 1ª Div Fem
  • VV Pabe Sala
23
  • CX Pavillón
  • ASESOU - Escalada
  • Ou Envialia FS 1ª Div Fem (sólo partidos de casa y Galicia)
  • Sala Ourense Senior 3ª Div
24
  • ASESOU - Escalada
  • CX Pavillón
  • Cidade Burgas FS - Ou Envialia C (1ª Galicia Fem)
  • CDC Sta. Teresita - EDC Verín (1ª Galicia Fem)
25
  • Sala Ourense - Bueu FS (Partido a las 12 horas)
26
  • ASESOU - Escalada
  • Cidade FS Inf
  • Cidade Burgas FS 1ª Div Fem
  • VV Pabe Sala
  • Club Alpino Ou
27
  • ATOX
  • BAL Pabellón Inf Masc DH
  • Pabellón CF Escola
  • Club Alpino Ou
  • Ou Envialia FS 1ª Div Fem
  • Sala Ourense Senior 3ª Div
28
  • CX Pavillón
  • ASESOU - Escalada
  • Cidade Burgas FS 1ª Div Fem
  • Ou Envialia FS 1ª Div Fem