Carballeira

Febreiro 2020

Lun Mar Mér Xov Ven Sáb Dom
1
  • PATINATOUR BXM/ALV
  • CD OURELA PATÍN BXM-XUV
  • ALV: ED Secundino Basalo B - EDC Verin
  • COUTO OUR FS - CLUB MESTRE VIDE FS
  • ESCORNABOYS - BARBADAS FUTSAL
2
  • LIGA GALEGA ALEVÍN, DE HOCKEI LIÑA
3
  • CEIP MANUEL LUIS ACUÑA
  • CD OURELA PATÍN BXM-XUV
  • SALA OURENSE XUV PROV
  • SALA OURENSE PROV
4
  • CEIP MANUEL LUIS ACUÑA
  • CD ARRANXAR
  • PATINATOUR BXM
  • PATINATOUR ALV
  • PATINATOUR SEN
5
  • CEIP MANUEL LUIS ACUÑA
  • CH ALBOR ESCOLA
  • CH ALBOR ESCOLA
  • SALA OURENSE CDT LOCAL
  • COUTO OURENSE FS
6
  • CEIP MANUEL LUIS ACUÑA
  • CD ARRANXAR
  • PATINATOUR ALV
  • SALA OURENSE XUV PROV
  • SALA OURENSE PROV
7
  • Xuventude Ourense
  • CD ARRANXAR
  • CH ALBOR ESCOLA
  • CH ALBOR ESCOLA
  • SALA OURENSE PROV
8
  • PATINATOUR BXM/ALV
  • CD OURELA PATÍN BXM-XUV
  • CD OURELA PATÍN BXM-XUV
  • ED Secundino Basalo PBXM - rival por confirmar.
  • COUTO OUR FS - P.TINTO FS ÓPTICA PRIETO
9
  • Sala Ourense - Escola Futsal Morrazo.
10
  • CEIP MANUEL LUIS ACUÑA
  • CD OURELA PATÍN BXM-XUV
  • SALA OURENSE XUV PROV
  • SALA OURENSE PROV
11
  • CEIP MANUEL LUIS ACUÑA
  • CD ARRANXAR
  • PATINATOUR BXM
  • PATINATOUR ALV
  • PATINATOUR SEN
12
  • CEIP MANUEL LUIS ACUÑA
  • CH ALBOR ESCOLA
  • CH ALBOR ESCOLA
  • SALA OURENSE CDT LOCAL
  • COUTO OURENSE FS
13
  • CEIP MANUEL LUIS ACUÑA
  • CD ARRANXAR
  • PATINATOUR ALV
  • SALA OURENSE XUV PROV
  • SALA OURENSE PROV
14
  • Xuventude Ourense
  • CD ARRANXAR
  • CH ALBOR ESCOLA
  • CH ALBOR ESCOLA
  • SALA OURENSE PROV
15
  • PATINATOUR BXM/ALV
  • CD OURELA PATÍN BXM-XUV
  • BXM: ED Secundino Basalo - Carballiño FS
  • 1ª local masc: Sala Ourense "B" - Couto Ourense F.S.
  • 1ª Galicia fem: Sala Ourense Envialia - Cartelle FSF
  • Vistahermosa FS - Beariz FS
16
  • ALV: ED Secundino Basalo "B" - ED Concello de Coles F.S
  • 1ªXUV GAL: Sala Ourense - Alter Saude Ancora D`Ouro F.S
  • Sala Ourense - A Estrada Futsal
17
  • CEIP MANUEL LUIS ACUÑA
  • CD OURELA PATÍN BXM-XUV
  • SALA OURENSE XUV PROV
  • SALA OURENSE PROV
18
  • CEIP MANUEL LUIS ACUÑA
  • CD ARRANXAR
  • PATINATOUR BXM
  • PATINATOUR ALV
  • PATINATOUR SEN
19
  • CEIP MANUEL LUIS ACUÑA
  • CH ALBOR ESCOLA
  • CH ALBOR ESCOLA
  • SALA OURENSE CDT LOCAL
  • COUTO OURENSE FS
20
  • CEIP MANUEL LUIS ACUÑA
  • CD ARRANXAR
  • PATINATOUR ALV
  • SALA OURENSE XUV PROV
  • SALA OURENSE PROV
21
  • Xuventude Ourense
  • CD ARRANXAR
  • CH ALBOR ESCOLA
  • CH ALBOR ESCOLA
  • SALA OURENSE PROV
22
  • PATINATOUR BXM/ALV
23
  • INF: Ourense Envialia - Seguros Ancora
24
  • CEIP MANUEL LUIS ACUÑA
  • ANULADO: CD OURELA PATÍN BXM-XUV
  • SALA OURENSE XUV PROV
  • SALA OURENSE PROV
25
26
  • ¿?CD OURELA PATÍN
  • CEIP MANUEL LUIS ACUÑA
  • CH ALBOR ESCOLA
  • CH ALBOR ESCOLA
  • SALA OURENSE CDT LOCAL
  • COUTO OURENSE FS
27
  • CEIP MANUEL LUIS ACUÑA
  • CD ARRANXAR
  • PATINATOUR ALV
  • SALA OURENSE XUV PROV
  • SALA OURENSE PROV
28
  • Xuventude Ourense
  • CD ARRANXAR
  • CH ALBOR ESCOLA
  • CH ALBOR ESCOLA
  • SALA OURENSE PROV
29
  • PATINATOUR BXM/ALV
  • CD OURELA PATÍN BXM-XUV