Carballeira

Novembro 2019

Lun Mar Mér Xov Ven Sáb Dom
1
  • Xuventude Ourense
  • CD ARRANXAR
  • CH ALBOR ESCOLA
  • CH ALBOR ESCOLA
  • SALA OURENSE PROV
2
  • PATINATOUR BXM/ALV
  • CD OURELA PATÍN BXM-XUV
3
  • E.D. Secundino Basalo - CD Cea
4
  • CEIP MANUEL LUIS ACUÑA
  • CD OURELA PATÍN BXM-XUV
  • SALA OURENSE XUV PROV
  • SALA OURENSE PROV
5
  • CEIP MANUEL LUIS ACUÑA
  • CD ARRANXAR
  • PATINATOUR BXM
  • PATINATOUR ALV
  • PATINATOUR SEN
6
  • CEIP MANUEL LUIS ACUÑA
  • CH ALBOR ESCOLA
  • CH ALBOR ESCOLA
  • SALA OURENSE CDT LOCAL
  • COUTO OURENSE FS
7
  • CEIP MANUEL LUIS ACUÑA
  • CD ARRANXAR
  • PATINATOUR ALV
  • SALA OURENSE XUV PROV
  • SALA OURENSE PROV
8
  • Xuventude Ourense
  • CD ARRANXAR
  • CH ALBOR ESCOLA
  • CH ALBOR ESCOLA
  • SALA OURENSE PROV
9
  • PATINATOUR BXM/ALV
  • CD OURELA PATÍN BXM-XUV
  • Liga Local senior: Sala Ourense Panadería Monserrat "B" - C.F.S.Concello de Coles
  • COUTO OUR FS - ESCOLA VERACRUZ FS
10
  • E.D. Secundino Basalo - EDC Verin (Categoría Benjamin).
  • E.D. Secundino Basalo A - EDO San Jose (Categoría Alevín).
  • Liga prov.: Ourense Envialia C- Amoeiro
11
  • CD OURELA PATÍN BXM-XUV
12
  • CEIP MANUEL LUIS ACUÑA
  • CD ARRANXAR
  • PATINATOUR BXM
  • PATINATOUR ALV
  • PATINATOUR SEN
13
  • CEIP MANUEL LUIS ACUÑA
  • CH ALBOR ESCOLA
  • CH ALBOR ESCOLA
  • SALA OURENSE CDT LOCAL
  • COUTO OURENSE FS
14
  • CEIP MANUEL LUIS ACUÑA
  • CD ARRANXAR
  • PATINATOUR ALV
  • SALA OURENSE XUV PROV
  • SALA OURENSE PROV
15
  • Xuventude Ourense
  • CD ARRANXAR
  • CH ALBOR ESCOLA
  • CH ALBOR ESCOLA
  • SALA OURENSE PROV
16
  • PATINATOUR BXM/ALV
  • CD OURELA PATÍN BXM-XUV
  • CDC Santa Teresita - Pabellón CF Liga Local Galicia Prebenjamín fútbol sala
  • Primera Galicia Senior femenina Sala Ourense Envialia - E.D.C. Verín
  • SD OS ESCORNABOYS-CAFE BAR TRIBUNAL FS
17
18
  • CEIP MANUEL LUIS ACUÑA
  • CD OURELA PATÍN BXM-XUV
  • SALA OURENSE XUV PROV
  • SALA OURENSE PROV
19
  • CEIP MANUEL LUIS ACUÑA
  • CD ARRANXAR
  • PATINATOUR BXM
  • PATINATOUR ALV
  • PATINATOUR SEN
20
  • CEIP MANUEL LUIS ACUÑA
  • CH ALBOR ESCOLA
  • CH ALBOR ESCOLA
  • SALA OURENSE CDT LOCAL
  • COUTO OURENSE FS
21
  • CEIP MANUEL LUIS ACUÑA
  • CD ARRANXAR
  • PATINATOUR ALV
  • SALA OURENSE XUV PROV
  • SALA OURENSE PROV
22
  • Xuventude Ourense
  • CD ARRANXAR
  • CH ALBOR ESCOLA
  • CH ALBOR ESCOLA
  • SALA OURENSE PROV
23
  • PATINATOUR BXM/ALV
  • CD OURELA PATÍN BXM-XUV
  • Adestramento OURELA
  • COUTO OUR FS - SD ESCORNABOYS
24
25
  • CEIP MANUEL LUIS ACUÑA
  • CD OURELA PATÍN BXM-XUV
  • SALA OURENSE XUV PROV
  • SALA OURENSE PROV
26
  • CEIP MANUEL LUIS ACUÑA
  • CD ARRANXAR
  • PATINATOUR BXM
  • PATINATOUR ALV
  • PATINATOUR SEN
27
  • CEIP MANUEL LUIS ACUÑA
  • CH ALBOR ESCOLA
  • CH ALBOR ESCOLA
  • SALA OURENSE CDT LOCAL
  • COUTO OURENSE FS
28
  • CEIP MANUEL LUIS ACUÑA
  • CD ARRANXAR
  • PATINATOUR ALV
  • SALA OURENSE XUV PROV
  • SALA OURENSE PROV
29
  • Xuventude Ourense
  • CD ARRANXAR
  • CH ALBOR ESCOLA
  • CH ALBOR ESCOLA
  • SALA OURENSE PROV
30
  • PATINATOUR BXM/ALV
  • CD OURELA PATÍN BXM-XUV