Carballeira

Xaneiro 2020

Lun Mar Mér Xov Ven Sáb Dom
1
2
  • CD OURELA PATÍN BXM-XUV
  • SALA OURENSE
3
  • CD OURELA PATÍN BXM-XUV
  • CH ALBOR ESCOLA
  • CH ALBOR ESCOLA
  • SALA OURENSE
4
  • TORNEO DE REIS SECUNDINO BASALO- AAVV CARLASCA
5
6
7
8
  • CEIP MANUEL LUIS ACUÑA
  • CH ALBOR ESCOLA
  • CH ALBOR ESCOLA
  • SALA OURENSE CDT LOCAL
  • COUTO OURENSE FS
9
  • CEIP MANUEL LUIS ACUÑA
  • CD ARRANXAR
  • PATINATOUR ALV
  • SALA OURENSE XUV PROV
  • SALA OURENSE PROV
10
  • Xuventude Ourense
  • CD ARRANXAR
  • CH ALBOR ESCOLA
  • CH ALBOR ESCOLA
  • SALA OURENSE PROV
11
  • PATINATOUR BXM/ALV
  • CD OURELA PATÍN BXM-XUV
  • Liga Alevín FS: ED Secundino Basalo B - Xuventude Ourense FS.
  • Os Escornaboys e Vistahermosa FS
12
  • LIGA GALEGA ALEVÍN, DE HOCKEI LIÑA
13
  • CEIP MANUEL LUIS ACUÑA
  • CD OURELA PATÍN BXM-XUV
  • SALA OURENSE XUV PROV
  • SALA OURENSE PROV
14
  • CEIP MANUEL LUIS ACUÑA
  • CD ARRANXAR
  • PATINATOUR BXM
  • PATINATOUR ALV
  • PATINATOUR SEN
15
  • CEIP MANUEL LUIS ACUÑA
  • CH ALBOR ESCOLA
  • CH ALBOR ESCOLA
  • SALA OURENSE CDT LOCAL
  • COUTO OURENSE FS
16
  • CEIP MANUEL LUIS ACUÑA
  • CD ARRANXAR
  • PATINATOUR ALV
  • SALA OURENSE XUV PROV
  • SALA OURENSE PROV
17
  • Xuventude Ourense
  • CD ARRANXAR
  • CH ALBOR ESCOLA
  • CH ALBOR ESCOLA
  • SALA OURENSE PROV
18
  • PATINATOUR BXM/ALV
  • CDC Santa Teresita - Pabellón Promesas CF Liga Local Galicia Prebenjamín fútbol sala
  • S.D. OS ESCORNABOYS - DIABLOS VERMELLOS.
19
  • ED Secundino Basalo - Mestre Vide ( Alevines )
  • ED Secundino Basalo - EDC Celanova ( Benjamines )
  • COUTO OUR FS - OS CARRÍS FUTSAL
20
  • CEIP MANUEL LUIS ACUÑA
  • CD OURELA PATÍN BXM-XUV
  • SALA OURENSE XUV PROV
  • SALA OURENSE PROV
21
  • CEIP MANUEL LUIS ACUÑA
  • CD ARRANXAR
  • PATINATOUR BXM
  • PATINATOUR ALV
  • PATINATOUR SEN
22
  • CEIP MANUEL LUIS ACUÑA
  • CH ALBOR ESCOLA
  • CH ALBOR ESCOLA
  • SALA OURENSE CDT LOCAL
  • COUTO OURENSE FS
23
  • CEIP MANUEL LUIS ACUÑA
  • CD ARRANXAR
  • PATINATOUR ALV
  • SALA OURENSE XUV PROV
  • SALA OURENSE PROV
24
  • Xuventude Ourense
  • CD ARRANXAR
  • CH ALBOR ESCOLA
  • CH ALBOR ESCOLA
  • SALA OURENSE PROV
25
  • PATINATOUR BXM/ALV
  • CDC Santa Teresita - Pabellón Promesas CF Liga Local Galicia Prebenjamín fútbol sala
  • SECUNDINO BASALO BENX
  • SALA OURENSE B-A GUDIÑA FS LOCAL SR
  • SALA OURENSE ENVIALIA-VALDEORRAS 1ª SR FEM
  • Vistahermosa Fútbol Sala - Diablos Bermellos
26
  • SECUNDINO BASALO-CD CEA ALEV
  • SALA OURENSE-EDC VERÍN INF
27
  • CEIP MANUEL LUIS ACUÑA
  • CD OURELA PATÍN BXM-XUV
  • SALA OURENSE XUV PROV
  • SALA OURENSE PROV
28
  • CEIP MANUEL LUIS ACUÑA
  • CD ARRANXAR
  • PATINATOUR BXM
  • PATINATOUR ALV
  • PATINATOUR SEN
29
  • CEIP MANUEL LUIS ACUÑA
  • CH ALBOR ESCOLA
  • CH ALBOR ESCOLA
  • SALA OURENSE CDT LOCAL
  • COUTO OURENSE FS
30
  • CEIP MANUEL LUIS ACUÑA
  • CD ARRANXAR
  • PATINATOUR ALV
  • SALA OURENSE XUV PROV
  • SALA OURENSE PROV
31
  • Xuventude Ourense
  • CD ARRANXAR
  • CH ALBOR ESCOLA
  • CH ALBOR ESCOLA
  • SALA OURENSE PROV