Mariñamansa

Febreiro 2018

Lun Mar Mér Xov Ven Sáb Dom
1
  • CH Barrocás - Escolas (1/2 campo)
  • Santiago Apóstol HC - Escolas
  • AD OURENSE Sn Fem
  • Santiago Apóstol HC - Sr
  • CH Barrocás - Senior (1/2 campo)
  • Santiago Apóstol HC - Sr
2
  • 1/2 CH Cidade de Ourense - Escola/Base
  • CH Barrocás - Escolas (1/2 campo)
  • 1/2 CH Cidade de Ourense
  • AD Ourense - Escola
  • Santiago Apóstol HC - Sr
  • CH Barrocás - Senior (1/2 campo)
  • CH Barrocás - Sr
3
4
  • Federación Gallega Hockey: Entrenamiento Selección Sub'14 Masc
5
  • CH Albor - Escola
  • 1/2 CH Cidade de Ourense - Sr
  • CH Albor - 1ª División (1/2 campo)
  • Libre
6
  • CH Barrocás - Escolas (1/2 campo)
  • Santiago Apóstol HC - Escolas
  • AD Ourense - Sr
  • CH Barrocás - Senior (1/2 campo)
  • Santiago Apóstol HC - Sr
7
  • 1/2 CH Cidade de Ourense - Escola/Base
  • CH Albor Sen Fem
  • CH Albor - 1ª División
  • Gimnástico Cudeiro HC - Sr
  • 1/2 CH Cidade de Ourense - Sr
8
  • CH Barrocás - Escolas (1/2 campo)
  • Santiago Apóstol HC - Escolas
  • AD OURENSE Sn Fem
  • Santiago Apóstol HC - Sr
  • CH Barrocás - Senior (1/2 campo)
  • Santiago Apóstol HC - Sr
9
  • 1/2 CH Cidade de Ourense - Escola/Base
  • CH Barrocás - Escolas (1/2 campo)
  • 1/2 CH Cidade de Ourense
  • AD Ourense - Escola
  • Santiago Apóstol HC - Sr
  • CH Barrocás - Senior (1/2 campo)
  • CH Barrocás - Sr
10
  • Ourense/Cadete-Albor (Inf)
  • Apóstol-Barrocás (Inf)
11
12
  • CH Albor - Escola
  • 1/2 CH Cidade de Ourense - Sr
  • CH Albor - 1ª División (1/2 campo)
  • Libre
13
  • CH Barrocás - Escolas (1/2 campo)
  • Santiago Apóstol HC - Escolas
  • AD Ourense - Sr
  • CH Barrocás - Senior (1/2 campo)
  • Santiago Apóstol HC - Sr
14
  • 1/2 CH Cidade de Ourense - Escola/Base
  • CH Albor Sen Fem
  • CH Albor - 1ª División
  • Gimnástico Cudeiro HC - Sr
  • 1/2 CH Cidade de Ourense - Sr
15
  • CH Barrocás - Escolas (1/2 campo)
  • Santiago Apóstol HC - Escolas
  • AD OURENSE Sn Fem
  • Santiago Apóstol HC - Sr
  • CH Barrocás - Senior (1/2 campo)
  • Santiago Apóstol HC - Sr
16
  • 1/2 CH Cidade de Ourense - Escola/Base
  • CH Barrocás - Escolas (1/2 campo)
  • 1/2 CH Cidade de Ourense
  • AD Ourense - Escola
  • Santiago Apóstol HC - Sr
  • CH Barrocás - Senior (1/2 campo)
  • CH Barrocás - Sr
17
  • APÓSTOL (v3) - CUDEIRO (v4) (Liga Gallega Masc) APLAZADO
  • ALBOR (v9) - BARROCÁS CALDARIA (v10) (Liga Gallega Masc)
18
19
  • CH Albor - Escola
  • 1/2 CH Cidade de Ourense - Sr
  • CH Albor - 1ª División (1/2 campo)
  • Libre
20
  • CH Barrocás - Escolas (1/2 campo)
  • Santiago Apóstol HC - Escolas
  • AD Ourense - Sr
  • CH Barrocás - Senior (1/2 campo)
  • Santiago Apóstol HC - Sr
21
  • 1/2 CH Cidade de Ourense - Escola/Base
  • CH Albor Sen Fem
  • CH Albor - 1ª División
  • Gimnástico Cudeiro HC - Sr
  • 1/2 CH Cidade de Ourense - Sr
22
  • CH Barrocás - Escolas (1/2 campo)
  • Santiago Apóstol HC - Escolas
  • AD OURENSE Sn Fem
  • Santiago Apóstol HC - Sr
  • CH Barrocás - Senior (1/2 campo)
  • Santiago Apóstol HC - Sr
23
  • 1/2 CH Cidade de Ourense - Escola/Base
  • CH Barrocás - Escolas (1/2 campo)
  • 1/2 CH Cidade de Ourense
  • AD Ourense - Escola
  • Santiago Apóstol HC - Sr
  • CH Barrocás - Senior (1/2 campo)
  • CH Barrocás - Sr
24
  • APÓSTOL (v3) - BARROCÁS CARMEN (v4) (Liga Gallega Masc)
  • CUDEIRO (v10) - ALBOR (v9) (Liga Gallega Masc)
  • BARROCÁS CALDARIA (v4) - CIDADE OURENSE (v3) (Liga Gallega Masc)
25
26
  • CH Albor - Escola
  • 1/2 CH Cidade de Ourense - Sr
  • CH Albor - 1ª División (1/2 campo)
  • Libre
27
  • CH Barrocás - Escolas (1/2 campo)
  • Santiago Apóstol HC - Escolas
  • AD Ourense - Sr
  • CH Barrocás - Senior (1/2 campo)
  • Santiago Apóstol HC - Sr
28
  • 1/2 CH Cidade de Ourense - Escola/Base
  • CH Albor Sen Fem
  • CH Albor - 1ª División
  • Gimnástico Cudeiro HC - Sr
  • 1/2 CH Cidade de Ourense - Sr