O Pompeo

Decembro 2017

Lun Mar Mér Xov Ven Sáb Dom
1
  • Instituto Otero Pedrayo
  • BM Pabellón Inf Masc DH
  • BM Pabellón Cad Masc 2ªAut
  • BM Pabellón Juv Masc DH
  • ABO Escola
  • Bal Pabellón Fem Sen
2
  • Pabellón Ourense - Muebles Victoria Barco Cadete femenina
  • Pabellón Ourense - Muebles Victoria Barco Infantil femenina
  • Pabellón Ourense - Salesianos Vigo 2ª división femenina
3
  • ABO entrenamiento equipo junior
  • Bball-Divino Maestro cadete
  • ABO-Xinzo infantil
  • Pabellón Ourense - Xinzo alevín femenina
4
  • Instituto Otero Pedrayo
  • ABO Jun
  • Bal Pabellón Fem Jun
5
  • Instituto Otero Pedrayo
  • BM Pabellón Escola
  • Bal Pabellón Fem Sen
6
  • Instituto Otero Pedrayo
  • ABO 11:00-12:30 alevín
  • ABO 12:30-14 infantil
  • ABO 16:00-18:00 cadete y junior
  • ABO ADESTRAMENTOS: equipo cadete e infantil
  • ABO Escola
  • Bal Pabellón Fem Jun
  • Bal Pabellón Fem Sen
7
  • Instituto Otero Pedrayo
  • ABO entrenamiento cadete e infantil
  • ABO ADESTRAMENTOS equipos infantil, cadete y junior
  • BM Pabellón Escola
  • ABO Jun/Cad
8
  • Instituto Otero Pedrayo
  • ABO ADESTRAMENTOS equipo infantil cadete y junior
  • BM Pabellón Inf Masc DH
  • CV OURENSE - CALASANCIAS A CORUÑA (1ª DIV JUV FEM)
  • BM Pabellón Cad Masc 2ªAut
  • CV OURENSE - SAN SADURNIÑO FERROL (1ª DIV CAD FEM)
  • BM Pabellón Juv Masc DH
  • ABO Escola
  • CV OURENSE - ZALAETA CORUÑA (1ª DIV JUV FEM)
  • Bal Pabellón Fem Sen
9
10
  • CV OURENSE - CV SESTAO (1ª DIV FEM)
11
  • Instituto Otero Pedrayo
  • ABO Jun
  • Bal Pabellón Fem Jun
12
  • Instituto Otero Pedrayo
  • BM Pabellón Escola
  • Bal Pabellón Fem Sen
13
  • Instituto Otero Pedrayo
  • ABO Escola
  • Bal Pabellón Fem Jun
  • Bal Pabellón Fem Sen
14
  • Instituto Otero Pedrayo
  • BM Pabellón Escola
  • ABO Jun/Cad
15
  • Instituto Otero Pedrayo
  • BM Pabellón Inf Masc DH
  • BM Pabellón Cad Masc 2ªAut
  • BM Pabellón Juv Masc DH
  • ABO Escola
  • Bal Pabellón Fem Sen
16
  • COB-Barbadas alevín
17
  • Bball-Xinzo cadete
  • Pabellón Ourense - Extrugasa Rio Ulla (2ª división femenina)
  • Bball-Lemos junior
18
  • Instituto Otero Pedrayo
  • ABO Jun
  • Bal Pabellón Fem Jun
19
  • Instituto Otero Pedrayo
  • BM Pabellón Escola
  • Bal Pabellón Fem Sen
20
  • Instituto Otero Pedrayo
  • ABO Escola
  • Bal Pabellón Fem Jun
  • Bal Pabellón Fem Sen
21
  • Instituto Otero Pedrayo
  • BM Pabellón Escola
  • ABO Jun/Cad
22
  • Instituto Otero Pedrayo
  • Bádminton - Torneo Nadal
  • BM Pabellón Inf Masc DH
  • BM Pabellón Cad Masc 2ªAut
  • BM Pabellón Juv Masc DH
  • ABO Escola
  • Bal Pabellón Fem Sen
23
24
25
  • Instituto Otero Pedrayo
  • ABO Jun
  • Bal Pabellón Fem Jun
26
  • Instituto Otero Pedrayo
  • VI Campus Base ABO CAMP
  • BM Pabellón Escola
  • Bal Pabellón Fem Sen
27
  • Instituto Otero Pedrayo
  • VI Campus Base ABO CAMP
  • ABO Escola
  • Bal Pabellón Fem Jun
  • Bal Pabellón Fem Sen
28
  • Instituto Otero Pedrayo
  • VI Campus Base ABO CAMP
  • BM Pabellón Escola
  • ABO Jun/Cad
29
  • Instituto Otero Pedrayo
  • VI Campus Base ABO CAMP
  • BM Pabellón Inf Masc DH
  • BM Pabellón Cad Masc 2ªAut
  • BM Pabellón Juv Masc DH
  • ABO Escola
  • Bal Pabellón Fem Sen
30
31