Oira F11

Febreiro 2019

Lun Mar Mér Xov Ven Sáb Dom
1
  • OURENSE CF 3ªDiv
  • Ourense CF Xuv A/B
  • Ourense CF Inf A/B
  • Ourense CF Cad A/B
  • Carballeira CF (1/2 campo)
  • Ourense CF 3ª Regional
2
  • INFANTIL: OURENSE B - MONFORTE
  • 2\REGIONAL OURENSE B- SANDE
  • CADETE: OURENSE B - CELANOVA
  • UD Ourense - ACD A Seca. Liga Gallega Juvenil
3
  • JUVENIL: OURENSE B- ANTELA
  • INFANTIL GALLEGA: OURENSE- MONTAÑEROS
4
  • OURENSE CF 3ªDiv
  • Escola Porteiros Ángel&Pato
  • Ourense CF Cad A/B
  • A Purísima Xuv 1/2 campo
5
  • Ourense CF Inf C
  • A Purísima Cad 1/2 campo
  • Ourense CF Inf A/B
  • Ourense CF Xuv A/B
  • UD Ourense Xuv A (1/2 campo)
  • Ourense CF 3ª Regional
6
  • OURENSE CF 3ªDiv
  • Ourense CF Xuv A/B
  • Ourense CF Inf C / Cad B
  • UD Ourense Xuv A
  • Ourense CF Cad A
  • A Purísima Xuv 1/2 campo
7
  • OURENSE CF 3ªDiv
  • A Purísima Cad 1/2 campo
  • Ourense CF Inf A/B
  • UD Ourense Xuv A
  • Ourense CF Inf C
  • Ourense CF 3ª Regional
8
  • OURENSE CF 3ªDiv
  • Ourense CF Xuv A/B
  • Ourense CF Inf A/B
  • Ourense CF Cad A/B
  • Carballeira CF (1/2 campo)
  • Ourense CF 3ª Regional
9
  • OURENSE CF 3ª DIVISIÓN
  • D.H. CADETE. OURENSE- CALASANZ
  • JUVENIL GALLEGA: OURENSE- PORTONOVO
  • INFANTIL GALLEGA: OURENSE- BERTAMIRANS
10
  • INFANTIL: OURENSE C -BARBADAS B
11
  • OURENSE CF 3ªDiv
  • Escola Porteiros Ángel&Pato
  • Ourense CF Cad A/B
  • A Purísima Xuv 1/2 campo
12
  • Ourense CF Inf C
  • A Purísima Cad 1/2 campo
  • Ourense CF Inf A/B
  • Ourense CF Xuv A/B
  • UD Ourense Xuv A (1/2 campo)
  • Ourense CF 3ª Regional
13
  • OURENSE CF 3ªDiv
  • Ourense CF Xuv A/B
  • Ourense CF Inf C / Cad B
  • UD Ourense Xuv A
  • Ourense CF Cad A
  • A Purísima Xuv 1/2 campo
14
  • OURENSE CF 3ªDiv
  • A Purísima Cad 1/2 campo
  • ALEVIN: OU ENVIALIA FS-CFS CONCELLO COLES
  • Ourense CF Inf A/B
  • UD Ourense Xuv A
  • Ourense CF Inf C
  • Ourense CF 3ª Regional
15
  • OURENSE CF 3ªDiv
  • Ourense CF Xuv A/B
  • Ourense CF Inf A/B
  • Ourense CF Cad A/B
  • Carballeira CF (1/2 campo)
  • Ourense CF 3ª Regional
16
  • OURENSE CF 3ª DIVISIÓN
  • UD Ourense - CD Ribadumia, Liga Galega Xuv Gr2
  • 2ª REGIONAL: OURENSE B - PIÑEIRA SECA
17
18
  • OURENSE CF 3ªDiv
  • Escola Porteiros Ángel&Pato
  • Ourense CF Cad A/B
  • A Purísima Xuv 1/2 campo
19
  • Ourense CF Inf C
  • A Purísima Cad 1/2 campo
  • Ourense CF Inf A/B
  • Ourense CF Xuv A/B
  • UD Ourense Xuv A (1/2 campo)
  • Ourense CF 3ª Regional
20
  • OURENSE CF 3ªDiv
  • Ourense CF Xuv A/B
  • Ourense CF Inf C / Cad B
  • Ourense CF Cad A
  • Selecciones Gallegas Sub-18 y Sub-16
21
  • OURENSE CF 3ªDiv
  • A Purísima Cad 1/2 campo
  • Ourense CF Inf A/B
  • UD Ourense Xuv A
  • Ourense CF Inf C
  • Ourense CF 3ª Regional
22
  • OURENSE CF 3ªDiv
  • Ourense CF Xuv A/B
  • Ourense CF Inf A/B
  • Ourense CF Cad A/B
  • Carballeira CF (1/2 campo)
  • Ourense CF 3ª Regional
23
  • CADETE D.HONOR: ENTRENAMIENTO
  • JUVENIL: OURENSE B- CHANTADA
  • INFANTIL: OURENSEC- STA TERESITA
24
  • INFANTIL: OURENSE B -UD OURENSE
  • CADETE: OURENSE B - ALLARIZ
25
  • OURENSE CF 3ªDiv
  • Escola Porteiros Ángel&Pato
  • Ourense CF Cad A/B
  • A Purísima Xuv 1/2 campo
26
  • Ourense CF Inf C
  • A Purísima Cad 1/2 campo
  • Ourense CF Inf A/B
  • Ourense CF Xuv A/B
  • UD Ourense Xuv A (1/2 campo)
  • Ourense CF 3ª Regional
27
  • OURENSE CF 3ªDiv
  • Ourense CF Xuv A/B
  • Ourense CF Inf C / Cad B
  • UD Ourense Xuv A
  • Ourense CF Cad A
  • A Purísima Xuv 1/2 campo
28
  • OURENSE CF 3ªDiv
  • A Purísima Cad 1/2 campo
  • Ourense CF Inf A/B
  • UD Ourense Xuv A
  • Ourense CF Inf C
  • Ourense CF 3ª Regional