Oira F11

Febreiro 2020

Lun Mar Mér Xov Ven Sáb Dom
1
  • Ourense CF - adestramento 3ª division
  • CADETE: OURENSE B - BARCO
  • Infantil B La Purísima - EDC Verin
  • JUVENIL NACIONAL: OURENSE - DEPORTIVO DE LA CORUÑA
  • Veteranos Vilar das Tres - Fogar de Breogán.
2
  • Cadete A La Purísima - Barbadás
  • 1ªREGIONAL: OURENSE B - MELIAS
3
  • OURENSE CF 3ª DIV
  • OURENSE CF BXM A
  • OURENSE CF CDT C
  • OURENSE CF INF A
  • OURENSE CF XUV A
  • OURENSE CF 1ª REXIONAL
  • A Purísima CDT A 1/2 campo
4
  • A Purísima XUV 1/2 campo
  • OURENSE CF INF B
  • 1/2 CAMPO ESCOLA PORTEIROS
  • OURENSE CF CDT A
  • OURENSE CF CDT B
  • OURENSE CF XUV A
  • CARBALLEIRA CF 1/2 CAMPO
  • LIBRE
5
  • OURENSE CF 3ª DIV
  • OURENSE CF INF C
  • OURENSE CF INF B
  • OURENSE CF CDT A
  • OURENSE CF INF A
  • OURENSE CF CDT C
  • OURENSE CF CDT B
  • OURENSE CF 1ª REXIONAL
  • A Purísima CDT A 1/2 campo
6
  • OURENSE CF 3ª DIV
  • A Purísima XUV 1/2 campo
  • OURENSE CF INF B
  • OURENSE CF CDT A
  • OURENSE CF INF A
  • OURENSE CF XUV B
  • OURENSE CF INF C
  • OURENSE CF XUV A
  • OURENSE CF 1ª REXIONAL
7
  • OURENSE CF 3ª DIV
  • OURENSE CF INF C
  • OURENSE CF XUV B
  • OURENSE CF CDT A
  • OURENSE CF XUV A
  • OURENSE CF CDT C
  • OURENSE CF CDT B
  • UDO 3ª DIV
  • CARBALLEIRA CF 1/2 CAMPO
8
  • INFANTIL GALLEGA: OURENSE - EC AROUSA
  • CADETE GALLEGA. OURENSE - VALLADARES
  • UD Ourense (Juvenil Liga Nacional) - Racing Club Villalbes
  • CADETE: OURENSE C -POLIGONO
  • INFANTIL: OURENSE C -XINZO B
9
  • INFANTIL: OURENSE B - MACEDA
  • JUVENIL: OURENSE B - STA TERESITA
  • Carballeira CF - Viana
10
  • OURENSE CF 3ª DIV
  • OURENSE CF BXM A
  • OURENSE CF CDT C
  • OURENSE CF INF A
  • OURENSE CF XUV A
  • OURENSE CF 1ª REXIONAL
  • A Purísima CDT A 1/2 campo
11
  • A Purísima XUV 1/2 campo
  • OURENSE CF INF B
  • 1/2 CAMPO ESCOLA PORTEIROS
  • OURENSE CF CDT A
  • OURENSE CF CDT B
  • OURENSE CF XUV A
  • CARBALLEIRA CF 1/2 CAMPO
  • LIBRE
12
  • OURENSE CF 3ª DIV
  • OURENSE CF INF C
  • OURENSE CF INF B
  • OURENSE CF CDT A
  • OURENSE CF INF A
  • OURENSE CF CDT C
  • OURENSE CF CDT B
  • OURENSE CF 1ª REXIONAL
  • A Purísima CDT A 1/2 campo
13
  • OURENSE CF 3ª DIV
  • A Purísima XUV 1/2 campo
  • OURENSE CF INF B
  • OURENSE CF CDT A
  • OURENSE CF INF A
  • OURENSE CF XUV B
  • OURENSE CF INF C
  • OURENSE CF XUV A
  • OURENSE CF 1ª REXIONAL
14
  • OURENSE CF 3ª DIV
  • OURENSE CF INF C
  • OURENSE CF XUV B
  • OURENSE CF CDT A
  • OURENSE CF XUV A
  • OURENSE CF CDT C
  • OURENSE CF CDT B
  • UDO 3ª DIV
  • CARBALLEIRA CF 1/2 CAMPO
15
  • CADETE: OURENSE B - CALASANCIO
  • 1ª REGIONAL: OURENSE B - MONTERREY
16
  • CDLA PURISIMA - BARCO
  • JUVENIL NACIONAL: OURENSE - VALLADARES
17
  • OURENSE CF 3ª DIV
  • OURENSE CF BXM A
  • OURENSE CF CDT C
  • OURENSE CF INF A
  • OURENSE CF XUV A
  • OURENSE CF 1ª REXIONAL
  • A Purísima CDT A 1/2 campo
18
  • A Purísima XUV 1/2 campo
  • OURENSE CF INF B
  • 1/2 CAMPO ESCOLA PORTEIROS
  • OURENSE CF CDT A
  • OURENSE CF CDT B
  • OURENSE CF XUV A
  • CARBALLEIRA CF 1/2 CAMPO
  • LIBRE
19
  • OURENSE CF 3ª DIV
  • OURENSE CF INF C
  • OURENSE CF INF B
  • Ourense C.F. Cadete - Selección Galega sub16
  • Ourense CF xuv nac - selección galega sub18
  • OURENSE CF 1ª REXIONAL
  • A Purísima CDT A 1/2 campo
20
  • OURENSE CF 3ª DIV
  • A Purísima XUV 1/2 campo
  • OURENSE CF INF B
  • OURENSE CF CDT A
  • OURENSE CF INF A
  • OURENSE CF XUV B
  • OURENSE CF INF C
  • OURENSE CF XUV A
  • OURENSE CF 1ª REXIONAL
21
  • OURENSE CF 3ª DIV
  • OURENSE CF INF C
  • OURENSE CF XUV B
  • OURENSE CF CDT A
  • OURENSE CF XUV A
  • CADETES: OURENSE B -RUA
  • UDO 3ª DIV
  • CARBALLEIRA CF 1/2 CAMPO
22
  • INFANTIL GALLEGA: OURENSE - PORRIÑO
  • Vilar das Tres - A Bola
23
24
  • OURENSE CF 3ª DIV
  • OURENSE CF BXM A
  • OURENSE CF CDT C
  • OURENSE CF INF A
  • OURENSE CF XUV A
  • OURENSE CF 1ª REXIONAL
  • A Purísima CDT A 1/2 campo
25
26
  • OURENSE CF 3ª DIV
  • OURENSE CF INF C
  • OURENSE CF INF B
  • OURENSE CF CDT A
  • OURENSE CF INF A
  • OURENSE CF CDT C
  • OURENSE CF CDT B
  • OURENSE CF 1ª REXIONAL
  • A Purísima CDT A 1/2 campo
27
  • OURENSE CF 3ª DIV
  • A Purísima XUV 1/2 campo
  • OURENSE CF INF B
  • OURENSE CF CDT A
  • OURENSE CF INF A
  • OURENSE CF XUV B
  • OURENSE CF INF C
  • OURENSE CF XUV A
  • OURENSE CF 1ª REXIONAL
28
  • OURENSE CF 3ª DIV
  • OURENSE CF INF C
  • OURENSE CF XUV B
  • OURENSE CF CDT A
  • OURENSE CF XUV A
  • OURENSE CF CDT C
  • OURENSE CF CDT B
  • UDO 3ª DIV
  • CARBALLEIRA CF 1/2 CAMPO
29