Oira Polideportivo

Outubro 2019

Lun Mar Mér Xov Ven Sáb Dom
1
  • STA TERESITA FS
  • OUR ENVIALIA ESCOLA
  • OUR ENVIALIA XUV
  • SALA OURENSE xuv gal
  • CH BARROCÁS Sen
2
  • Xuventude Ourense
  • CAMPUS OUR BLM BASE
  • BLM PABELLÓN FEM
  • OUR ENVIALIA 2ª DIV
  • CAMPUS OUR BLM
3
  • Xuventude Ourense
  • OUR ENVIALIA ESCOLA
  • CH BARROCÁS
  • OUR ENVIALIA 2ª DIV
  • CH BARROCÁS Sen
4
  • SANTIAGO APÓSTOL
  • CAMPUS OUR BLM BASE
  • Xuventude Ourense
  • OUR ENVIALIA XUV
  • SALA OURENSE, CAMBIO SOLO HOXE
5
  • 3ª LIGA INTERNACIONAL DE CLUBS - JUDO
  • 3ª LIGA INTERNACIONAL DE CLUBS - JUDO
  • XF - CAFE BAR TRIBUNAL FS - VISTAHERMOSA FS - Liga Local Galicia Senior
6
  • 2ª B FS: Sala Ourense C.D. Gijon Playas-La Tonada "A"
7
  • Xuventude Ourense
  • BLM PABELLÓN FEM
  • CAMPUS OUR BLM
  • SANTIAGO APÓSTOL
8
  • STA TERESITA FS
  • OUR ENVIALIA ESCOLA
  • OUR ENVIALIA XUV
  • SALA OURENSE xuv gal
  • CH BARROCÁS Sen
9
  • Xuventude Ourense
  • CAMPUS OUR BLM BASE
  • BLM PABELLÓN FEM
  • OUR ENVIALIA 2ª DIV
  • CAMPUS OUR BLM
10
  • Xuventude Ourense
  • OUR ENVIALIA ESCOLA
  • CH BARROCÁS
  • OUR ENVIALIA 2ª DIV
  • CH BARROCÁS Sen
11
  • SANTIAGO APÓSTOL
  • CAMPUS OUR BLM BASE
  • Xuventude Ourense
  • OUR ENVIALIA XUV
  • CAMPUS OUR BLM
12
  • FSF: Sala Ourense Envialia - Santa Teresita
13
  • AMIGOS OIRA
  • CAMPUS OURENSE CB - BM LAVADORES
14
  • Xuventude Ourense
  • BLM PABELLÓN FEM
  • CAMPUS OUR BLM
  • SANTIAGO APÓSTOL
15
  • STA TERESITA FS
  • OUR ENVIALIA ESCOLA
  • OUR ENVIALIA XUV
  • SALA OURENSE xuv gal
  • CH BARROCÁS Sen
16
  • Xuventude Ourense
  • CAMPUS OUR BLM BASE
  • BLM PABELLÓN FEM
  • OUR ENVIALIA 2ª DIV
  • CAMPUS OUR BLM
17
  • Xuventude Ourense
  • OUR ENVIALIA ESCOLA
  • CH BARROCÁS
  • OUR ENVIALIA 2ª DIV
  • CH BARROCÁS Sen
18
  • SANTIAGO APÓSTOL
  • CAMPUS OUR BLM BASE
  • Xuventude Ourense
  • OUR ENVIALIA XUV
  • CAMPUS OUR BLM
19
  • Liga local Galicia xuv: Sala Ourense - Red Blue Vigo 2015 "B"
  • 1ª gal sen FSF: Santa Teresita - Cidade das Burgas "C"
20
21
  • Xuventude Ourense
  • BLM PABELLÓN FEM
  • CAMPUS OUR BLM
  • SANTIAGO APÓSTOL
22
  • STA TERESITA FS
  • OUR ENVIALIA ESCOLA
  • OUR ENVIALIA XUV
  • SALA OURENSE xuv gal
  • CH BARROCÁS Sen
23
  • Xuventude Ourense
  • CAMPUS OUR BLM BASE
  • BLM PABELLÓN FEM
  • OUR ENVIALIA 2ª DIV
  • CAMPUS OUR BLM
24
  • Xuventude Ourense
  • OUR ENVIALIA ESCOLA
  • CH BARROCÁS
  • OUR ENVIALIA 2ª DIV
  • CH BARROCÁS Sen
25
  • SANTIAGO APÓSTOL
  • CAMPUS OUR BLM BASE
  • Xuventude Ourense
  • OUR ENVIALIA XUV
  • CAMPUS OUR BLM
26
  • 1º Liga gal Inf: Sala Ourense - Baiña FS Administracion de fincas la Real
  • 2ª Liga gal xuv: Sala Ourense - Concello de Begonte FS.
27
28
  • Xuventude Ourense
  • BLM PABELLÓN FEM
  • CAMPUS OUR BLM
  • SANTIAGO APÓSTOL
29
  • STA TERESITA FS
  • OUR ENVIALIA ESCOLA
  • OUR ENVIALIA XUV
  • SALA OURENSE xuv gal
  • CH BARROCÁS Sen
30
  • Xuventude Ourense
  • CAMPUS OUR BLM BASE
  • BLM PABELLÓN FEM
  • OUR ENVIALIA 2ª DIV
  • CAMPUS OUR BLM
31
  • Xuventude Ourense
  • OUR ENVIALIA ESCOLA
  • CH BARROCÁS
  • OUR ENVIALIA 2ª DIV
  • CH BARROCÁS Sen