Oira Polideportivo

Febreiro 2019

Lun Mar Mér Xov Ven Sáb Dom
1
  • SANTIAGO APÓSTOL Escola
  • BM PABELLÓN Fem Base
  • OURENSE CF Prov
  • BM CAMPUS
2
  • VERÍN – C E MONTEALEGRE (benx)
  • C H BARROCÁS – C H CIDADE DE OURENSE (benx)
  • C H ALBOR 1981 – C H ALBOR (benx)
  • C E MONTEALEGRE – C H ALBOR 1981 / C H BARROCÁS - C H ALBOR (prebenx)
  • Liga Local Galicia Prebenx: CDC Santa Teresita - EDC Celanova "C"
  • 1ª Galicia Sénior Fem: CDC Santa Teresita - SD Nogueira de Ramuin
  • CD La Purísima - Secundino Basalo (Cad local FS)
3
  • AMIGOS OIRA
  • Tropa Independiente F.B. - EDC Celanova B (Play-off alev fs)
4
  • OURENSE CF Alev
  • BM PABELLÓN Fem Base
  • BM CAMPUS Xuv-Sen Fem/Masc
  • SANTIAGO APÓSTOL Sen
5
  • SALA OURENSE
  • OURENSE CF Escola
  • OURENSE CF Prov
  • OU ENVIALIA 2ªDiv
6
  • AD OURENSE Escola
  • OURENSE CF Alev
  • BM PABELLÓN Fem Base
  • OU ENVIALIA 2ªDiv
  • BM CAMPUS
7
  • SALA OURENSE
  • OURENSE CF Escola
  • CH BARROCÁS Escola
  • OU ENVIALIA 2ªDiv
  • CH BARROCÁS Sen
8
  • SANTIAGO APÓSTOL Escola
  • BM PABELLÓN Fem Base
  • OURENSE CF Prov
  • ALEVIN: OURENSE ENVIALIA- VERIN B
  • BM CAMPUS
9
  • VERIN/ORENSE – C H BARROCÁS (BENX)
  • C H ALBOR – C H CIDADE DE OURENSE (BENX)
  • C E MONTEALEGRE – C H ALBOR 1981 (BENX)
  • C H ALBOR – C H ALBOR 1981 / C E MONTEALEGRE - C H BARROCÁS (prebenx)
  • Prov Prebenx Our Club de Fútbol - UDO
  • Prov Fem Our Envialia C - Xinzo
  • SD OS ESCORNABOYS - SALA OURENSE "B" (Local senior)
10
  • AMIGOS OIRA
  • Sala Ourense Cadete A - SD A Lagoa Monforte (Liga Gallega Cadete)
11
  • OURENSE CF Alev
  • BM PABELLÓN Fem Base
  • BM CAMPUS Xuv-Sen Fem/Masc
  • SANTIAGO APÓSTOL Sen
12
  • SALA OURENSE
  • OURENSE CF Escola
  • OURENSE CF Prov
  • OU ENVIALIA 2ªDiv
13
  • AD OURENSE Escola
  • OURENSE CF Alev
  • BM PABELLÓN Fem Base
  • OU ENVIALIA 2ªDiv
  • BM CAMPUS
14
  • SALA OURENSE
  • OURENSE CF Escola
  • CH BARROCÁS Escola
  • OU ENVIALIA 2ªDiv
  • CH BARROCÁS Sen
15
  • SANTIAGO APÓSTOL Escola
  • BM PABELLÓN Fem Base
  • OURENSE CF Prov
  • BM CAMPUS
16
  • APLAZADO C H ALBOR 1981 – VERIN/ORENSE (benx)
  • C H BARROCÁS – C H ALBOR (benx)
  • APLAZADO C H CIDADE DE OURENSE – C E MONTEALEGRE (benx)
  • APLAZADO C H ALBOR 1981 – C E MONTEALEGRE (prebenx)
  • C H ALBOR - C H BARROCÁS (prebenx)
  • CDC Santa Teresita - Pabellón (Prebenxamín)
  • CDC Santa Teresita - Verín (1ª Galicia Senior Fem)
  • SD. OS ESCORNABOYS vs VISTAHERMOSA FS.
17
  • UDO JOSEFINAS - ESCOLA DEPORTIVA CELANOVA
  • AMIGOS OIRA
18
  • OURENSE CF Alev
  • BM PABELLÓN Fem Base
  • BM CAMPUS Xuv-Sen Fem/Masc
  • SANTIAGO APÓSTOL Sen
19
  • SALA OURENSE
  • OURENSE CF Escola
  • OURENSE CF Prov
  • OU ENVIALIA 2ªDiv
20
  • AD OURENSE Escola
  • OURENSE CF Alev
  • BM PABELLÓN Fem Base
  • OU ENVIALIA 2ªDiv
  • BM CAMPUS
21
  • SALA OURENSE
  • OURENSE CF Escola
  • CH BARROCÁS Escola
  • OU ENVIALIA 2ªDiv
  • CH BARROCÁS Sen
22
  • SANTIAGO APÓSTOL Escola
  • BM PABELLÓN Fem Base
  • CDT FEM Balonman Pabellon Ou - BM CANGAS Tapería dos Chata
  • OURENSE CF Prov
  • BM CAMPUS
23
  • BURGAS OURENSE - C H ALBOR CDT.FEM. (INF)
  • C H BARROCÁS – C D SANTO CRISTO (alev)
  • C H ALBOR – VILLAR OURENSE INF.FEM. (alev)
  • PREBXM CH BARROCÁS – CE MONTEALEGRE
  • PREBXM CH ALBOR 1981– CH ALBOR
  • Sala Ourense - Couto Ourense FS (Cadete Liga Provincial)
  • 1ª Galicia Femenina de Futbol Sala CDC Santa Teresita - Ribeiro do Avia FC
  • EDO Sala Ourense - Carballiño FS (Juvenil Liga Gallega)
24
  • AMIGOS OIRA
  • Reserva Balonmán PABELLÓN (Xuv Masc)
  • Sala Ourense - Vigo Sporting ED (Infantil Liga Gallega)
  • Sala Ourense - Vigo Sporting ED (Cadete Liga Gallega)
25
  • OURENSE CF Alev
  • BM PABELLÓN Fem Base
  • BM CAMPUS Xuv-Sen Fem/Masc
  • SANTIAGO APÓSTOL Sen
26
  • SALA OURENSE
  • OURENSE CF Escola
  • OURENSE CF Prov
  • OU ENVIALIA 2ªDiv
27
  • AD OURENSE Escola
  • OURENSE CF Alev
  • BM PABELLÓN Fem Base
  • OU ENVIALIA 2ªDiv
  • BM CAMPUS
28
  • SALA OURENSE
  • OURENSE CF Escola
  • CH BARROCÁS Escola
  • OU ENVIALIA 2ªDiv
  • CH BARROCÁS Sen