Oira Polideportivo

Decembro 2022

Lun Mar Mér Xov Ven Sáb Dom
1
  • AD OURENSE HC
  • OURENSE CF ENVIÁLIA ESCOLA
  • CH BARROCÁS
  • OURENSE CF ENVIÁLIA 2ª
  • CH BARROCÁS
2
  • CH SANTIAGO APÓSTOL
  • XUVENTUDE OURENSE FS
  • BALONMANO PABELLÓN
  • OURENSE CF ENVIÁLIA PROV.
  • CLUB BALONMÁN MIÑO
3
  • Ourense C.F. Envialia Cadete - Escola Futsal Morrazo
  • SD os Escornabois - Athletic Valenza
  • Couto Ourense - Vianariño FS
4
  • BALONMÁN Inf Femenino Pabellon-Lalin
  • BALONMÁN Cadete Femenino, Pabellón-Lalin
  • BALONMÁN Juvenil Femenino. Pabellon-Lalin
  • BALONMÁN SNR. fem.: Pabellon- RECONQUISTA
5
  • XUVENTUDE OURENSE FS
  • BALONMANO PABELLÓN
  • OURENSE CF ENVIÁLIA 2ª
  • CH SANTIAGO APÓSTOL
6
  • C.H. BARROCANES VILLAR OURENSE cadete
7
  • CH SANTIAGO APÓSTOL
  • BALONMANO PABELLÓN
  • SALA OURENSE FS
  • OURENSE CF ENVIÁLIA 2ª
  • CLUB BALONMÁN MIÑO
8
  • VILLAR OURENSE CSA OURENSE cadete
9
  • CH SANTIAGO APÓSTOL
  • XUVENTUDE OURENSE FS
  • BALONMANO PABELLÓN
  • OURENSE CF ENVIÁLIA PROV.
  • CLUB BALONMÁN MIÑO
10
  • C.H. ALBOR C.H. BARROCANES alevin
  • S. APOSTOL C.H. ALBOR ALEVIN FEM. benjamin
  • C.H. ALBOR C.H. BARROCANES benjamin
  • C.H. ALBOR C.H. BARROCAS CALDARIA
  • CSA OURENSE GIMNASTICO CUDEIRO
11
  • Campionato Galego Cadete Hockey Sala Masculino e Feminino
12
  • XUVENTUDE OURENSE FS
  • BALONMANO PABELLÓN
  • OURENSE CF ENVIÁLIA 2ª
  • CH SANTIAGO APÓSTOL
13
  • AD OURENSE HC
  • OURENSE CF ENVIÁLIA ESCOLA
  • OURENSE CF ENVIÁLIA PROV.
  • SALA OURENSE FS
  • CH BARROCÁS
14
  • CH SANTIAGO APÓSTOL
  • BALONMANO PABELLÓN
  • SALA OURENSE FS
  • OURENSE CF ENVIÁLIA 2ª
  • CLUB BALONMÁN MIÑO
15
  • AD OURENSE HC
  • OURENSE CF ENVIÁLIA ESCOLA
  • CH BARROCÁS
  • OURENSE CF ENVIÁLIA 2ª
  • CH BARROCÁS
16
  • CH SANTIAGO APÓSTOL
  • XUVENTUDE OURENSE FS
  • BALONMANO PABELLÓN
  • OURENSE CF ENVIÁLIA PROV.
  • CLUB BALONMÁN MIÑO
17
  • BALONMÁN Inf Mas. Pabellon-Sar
  • BALONMÁN Cadete Masculino. Pabellon-Ribeiro
  • Fase de Sector Cadete Hockey Sala
  • SANTIAGO APOSTOL C.H. BARROCAS CALDARIA
  • C.H. ALBOR 1981 GIMNASTICO CUDEIRO
18
  • Fase de Sector Cadete Hockey Sala
19
  • XUVENTUDE OURENSE FS
  • BALONMANO PABELLÓN
  • OURENSE CF ENVIÁLIA 2ª
  • CH SANTIAGO APÓSTOL
20
  • AD OURENSE HC
  • OURENSE CF ENVIÁLIA ESCOLA
  • OURENSE CF ENVIÁLIA PROV.
  • SALA OURENSE FS
  • CH BARROCÁS
21
  • CH SANTIAGO APÓSTOL
  • BALONMANO PABELLÓN
  • SALA OURENSE FS
  • OURENSE CF ENVIÁLIA 2ª
  • CLUB BALONMÁN MIÑO
22
  • AD OURENSE HC
  • OURENSE CF ENVIÁLIA ESCOLA
  • CH BARROCÁS
  • Anulado: OURENSE CF ENVIÁLIA 2ª
  • CH BARROCÁS
23
  • CH SANTIAGO APÓSTOL
  • XUVENTUDE OURENSE FS
  • BALONMANO PABELLÓN
  • OURENSE CF ENVIÁLIA PROV.
  • CLUB BALONMÁN MIÑO
24
25
26
  • XUVENTUDE OURENSE FS
  • BALONMANO PABELLÓN
  • Anulado: OURENSE CF ENVIÁLIA 2ª
  • CH SANTIAGO APÓSTOL
27
  • AD OURENSE HC
  • OURENSE CF ENVIÁLIA ESCOLA
  • OURENSE CF ENVIÁLIA PROV.
  • SALA OURENSE FS
  • CH BARROCÁS
28
  • CH SANTIAGO APÓSTOL
  • BALONMANO PABELLÓN
  • SALA OURENSE FS
  • Anulado: OURENSE CF ENVIÁLIA 2ª
  • CLUB BALONMÁN MIÑO
29
  • AD OURENSE HC
  • OURENSE CF ENVIÁLIA ESCOLA
  • CH BARROCÁS
  • Anulado: OURENSE CF ENVIÁLIA 2ª
  • CH BARROCÁS
30
  • CH SANTIAGO APÓSTOL
  • XUVENTUDE OURENSE FS
  • BALONMANO PABELLÓN
  • OURENSE CF ENVIÁLIA PROV.
  • CLUB BALONMÁN MIÑO
31