Os Remedios F11

Decembro 2018

Lun Mar Mér Xov Ven Sáb Dom
1
  • Pabellón “B” – A Purísima “B” 2ª Alevín F-8
  • Pabellón “B” – Allariz . 2ª Benxamín F-8
  • Pabellón – Alondras Liga Galega Infantil
  • Pabellón – Celta División Honra Cadete
  • Pabellón Promesas – Velle 1ª Cadete
2
  • Pabellón – Celta “B” Liga Nacional Xuvenil
3
  • PABELLÓN CF Alev A/B - Prebenx A/Benx A
  • PABELLÓN CF Cad DH - Inf A (Galega)
  • PABELLÓN CF Xuv A (Nac) - Xuv B (Galega)
4
  • PABELLÓN CF Inf B
  • PABELLÓN PROM Cad
  • PABELLÓN CF Alev C
  • PABELLÓN PROM Prebenx A - Benx A/B
  • PABELLÓN CF Benx B
  • PABELLÓN PROM Alev - Inf
  • PABELLÓN CF Xuv C - Cad B (Galega)
5
  • PABELLÓN CF Inf B - Cad B (Galega)
  • PABELLÓN PROM Benx A
  • PABELLÓN CF Alev A/B - Benx A
  • PABELLÓN CF Cad DH - Inf A (Galega)
  • PABELLÓN CF Xuv A (Nac) - Xuv B (Galega)
6
  • FESTIVO
  • Pabellón "C" - Antela CF (Copa Diputación Juvenil)
  • Pabellón "B" - UD Ourense (Liga Gallega Juvenil)
  • Pabellón "B" - CD Moaña (Liga Gallega Cadete)
  • Pabellón Promesas - UD Santa Mariña (Liga Gallega Infantil)
7
  • PABELLÓN PROM Cad
  • PABELLÓN CF Inf B
  • PABELLÓN PROM Benx Prom B
  • PABELLÓN CF Alev A - Benx A/B
  • PABELLÓN PROM Benx - Alev
  • PABELLÓN CF Cad B (Galega)
  • PABELLÓN CF Xuv C - Xuv A (Nac)
8
  • FESTIVO
  • Pabellón - EDC Celanova (1ª Prebenjamín F-8)
  • Pabellón Promesas "B" - SD Nogueira (2ª Benjamín F-8)
  • Pabellón "B" - CDEC Maceda (2ª Benjamín F-8)
  • Pabellón - EF Portero 2000 (Liga Gallega Infantil)
  • Pabellón - Racing Ferrol (División Honor Cadete)
  • Pabellón Promesas - EDC Verín "B" (1ª Cadete)
9
  • Pabellón "B" - UD Ourense (1ª Infantil)
  • Pabellón - CD Choco (Liga Nacional Juvenil)
10
  • PABELLÓN CF Alev A/B - Prebenx A/Benx A
  • PABELLÓN CF Cad DH - Inf A (Galega)
  • PABELLÓN CF Xuv A (Nac) - Xuv B (Galega)
11
  • PABELLÓN CF Inf B
  • PABELLÓN PROM Cad
  • PABELLÓN CF Alev C
  • PABELLÓN PROM Prebenx A - Benx A/B
  • PABELLÓN CF Benx B
  • PABELLÓN PROM Alev - Inf
  • PABELLÓN CF Xuv C - Cad B (Galega)
12
  • PABELLÓN CF Inf B - Cad B (Galega)
  • PABELLÓN PROM Benx A
  • PABELLÓN CF Alev A/B - Benx A
  • PABELLÓN CF Cad DH - Inf A (Galega)
  • PABELLÓN CF Xuv A (Nac) - Xuv B (Galega)
13
  • PABELLÓN PROM Inf - Cad
  • PABELLÓN CF Alev B/C - Prebenx A
  • PABELLÓN PROM Prebenx Prom
  • PABELLÓN CF Cad DH - Inf A (Galega)
  • PABELLÓN CF Xuv A (Nac) - Xuv B (Galega)
14
  • PABELLÓN PROM Cad
  • PABELLÓN CF Inf B
  • PABELLÓN PROM Benx Prom B
  • PABELLÓN CF Alev A - Benx A/B
  • PABELLÓN PROM Benx - Alev
  • PABELLÓN CF Cad B (Galega)
  • PABELLÓN CF Xuv C - Xuv A (Nac)
15
  • Pabellón Promesas — Ribadavia Atco. Torneo Base Prebenxamín F-8
  • Pabellón — UD Ourense Alevín F-8
  • Pabellón “B” — Marcón Atco. Liga Galega Cadete
  • Pabellón “C” — Allariz 1ª Xuvenil
  • Pabellón Promesas — Salgueiriños Liga Galega Infantil
16
  • Pabellón Promesas — Bosco Torneo Base 1ª Alevín F-8
  • Pabellón — Barbadás 1ª Alevín F-8
  • Pabellón “B” — A Seca Liga Galega Xuvenil
17
  • PABELLÓN CF Alev A/B - Prebenx A/Benx A
  • PABELLÓN CF Cad DH - Inf A (Galega)
  • PABELLÓN CF Xuv A (Nac) - Xuv B (Galega)
18
  • PABELLÓN CF Inf B
  • PABELLÓN PROM Cad
  • PABELLÓN CF Alev C
  • PABELLÓN PROM Prebenx A - Benx A/B
  • PABELLÓN CF Benx B
  • PABELLÓN PROM Alev - Inf
  • PABELLÓN CF Xuv C - Cad B (Galega)
19
  • PABELLÓN CF Inf B - Cad B (Galega)
  • PABELLÓN PROM Benx A
  • PABELLÓN CF Alev A/B - Benx A
  • PABELLÓN CF Cad DH - Inf A (Galega)
  • PABELLÓN CF Xuv A (Nac) - Xuv B (Galega)
20
  • PABELLÓN PROM Inf - Cad
  • PABELLÓN CF Alev B/C - Prebenx A
  • PABELLÓN PROM Prebenx Prom
  • PABELLÓN CF Cad DH - Inf A (Galega)
  • PABELLÓN CF Xuv A (Nac) - Xuv B (Galega)
21
  • PABELLÓN PROM Cad
  • PABELLÓN CF Inf B
  • PABELLÓN PROM Benx Prom B
  • PABELLÓN CF Alev A - Benx A/B
  • PABELLÓN PROM Benx - Alev
  • PABELLÓN CF Cad B (Galega)
  • PABELLÓN CF Xuv C - Xuv A (Nac)
22
23
24
  • PABELLÓN CF Alev A/B - Prebenx A/Benx A
  • PABELLÓN CF Cad DH - Inf A (Galega)
  • PABELLÓN CF Xuv A (Nac) - Xuv B (Galega)
25
  • PABELLÓN CF Inf B
  • PABELLÓN PROM Cad
  • PABELLÓN CF Alev C
  • PABELLÓN PROM Prebenx A - Benx A/B
  • PABELLÓN CF Benx B
  • PABELLÓN PROM Alev - Inf
  • PABELLÓN CF Xuv C - Cad B (Galega)
26
  • PABELLÓN CF Inf B - Cad B (Galega)
  • PABELLÓN PROM Benx A
  • PABELLÓN CF Alev A/B - Benx A
  • PABELLÓN CF Cad DH - Inf A (Galega)
  • PABELLÓN CF Xuv A (Nac) - Xuv B (Galega)
27
  • PABELLÓN PROM Inf - Cad
  • PABELLÓN CF Alev B/C - Prebenx A
  • PABELLÓN PROM Prebenx Prom
  • PABELLÓN CF Cad DH - Inf A (Galega)
  • PABELLÓN CF Xuv A (Nac) - Xuv B (Galega)
28
  • PABELLÓN PROM Cad
  • PABELLÓN CF Inf B
  • PABELLÓN PROM Benx Prom B
  • PABELLÓN CF Alev A - Benx A/B
  • PABELLÓN PROM Benx - Alev
  • PABELLÓN CF Cad B (Galega)
  • PABELLÓN CF Xuv C - Xuv A (Nac)
29
  • XXVI TORNEO NADAL FÚTBOL-8 Categoría Benxamín
30
31
  • PABELLÓN CF Alev A/B - Prebenx A/Benx A
  • PABELLÓN CF Cad DH - Inf A (Galega)
  • PABELLÓN CF Xuv A (Nac) - Xuv B (Galega)