Os Remedios F11

Febreiro 2019

Lun Mar Mér Xov Ven Sáb Dom
1
  • PABELLÓN PROM Cad
  • PABELLÓN CF Inf B
  • PABELLÓN PROM Benx Prom B
  • PABELLÓN CF Alev A - Benx A/B
  • PABELLÓN PROM Benx - Alev
  • PABELLÓN CF Cad B (Galega)
  • PABELLÓN CF Xuv C - Xuv A (Nac)
2
  • Pabellón “B” – AD Bosco “B” 2ª Benxamín F-8
  • ED Ourense “B” – ED Chantada “B” 2ª Alevín F-8
  • Pabellón Promesas – CF Monforte 1ª Prebenxamín F-8
  • Pabellón CF – Ourense CF 1ª Prebenxamín F-8
  • Pabellón CF – Victoria CF Liga Galega Infantil
  • Pabellón CF “B” – CVC Valladares Liga Galega Cadete
  • Pabellón CF “C” – UD Ourense “B” 1ª Xuvenil
3
  • ED Ourense – EDC Celanova 1ª Alevín F-8
  • ED Ourense –UD Ourense 1ª Benxamín F-8
  • Pabellón CF “B” – CD Barco Liga Galega Xuvenil
4
  • PABELLÓN CF Alev A/B - Prebenx A/Benx A
  • PABELLÓN CF Cad DH - Inf A (Galega)
  • PABELLÓN CF Xuv A (Nac) - Xuv B (Galega)
5
  • PABELLÓN CF Inf B
  • PABELLÓN PROM Cad
  • Amistoso Pab Liga Nacional Juvenil - Selección Gallega Sub-16
  • PABELLÓN CF Alev C
  • PABELLÓN PROM Prebenx A - Benx A/B
  • PABELLÓN CF Benx B
  • PABELLÓN PROM Alev - Inf
  • PABELLÓN CF Xuv C - Cad B (Galega)
6
  • PABELLÓN CF Inf B - Cad B (Galega)
  • PABELLÓN PROM Benx A
  • PABELLÓN CF Alev A/B - Benx A
  • PABELLÓN CF Cad DH - Inf A (Galega)
  • PABELLÓN CF Xuv A (Nac) - Xuv B (Galega)
7
  • PABELLÓN PROM Inf - Cad
  • PABELLÓN CF Alev B/C - Prebenx A
  • PABELLÓN PROM Prebenx Prom
  • PABELLÓN CF Cad DH - Inf A (Galega)
  • PABELLÓN CF Xuv A (Nac) - Xuv B (Galega)
8
  • PABELLÓN PROM Cad
  • PABELLÓN CF Inf B
  • PABELLÓN PROM Benx Prom B
  • PABELLÓN CF Alev A - Benx A/B
  • PABELLÓN PROM Benx - Alev
  • PABELLÓN CF Cad B (Galega)
  • PABELLÓN CF Xuv C - Xuv A (Nac)
9
  • Pabellón CF “B” – CD Santa Teresita “B” 2ª Alevín F-8
  • Pabellón Promesas – CD Santa Teresita 1ª Alevín F-8
  • Pabellón Promesas “B” – Ourense CF “C” 2ª Benxamín F-8
  • Pabellón CF – SD Arrabaldo 1ª Alevín F-8
  • Pabellón CF “C” – UD Ourense “C” 2ª Alevín F-8
  • Pabellón Promesas – CF Monforte 1ª Benxamín F-8
  • EDO Promesas – A Peroxa 2ª Prebenxamín F-8
  • Pabellón CF – EDC Xinzo 1ª Benxamín F-8
  • Pabellón CF – Racing Villalbés Liga Nacional Xuvenil
  • Pabellón Promesas – CP Calasancio Liga Galega Infantil
10
  • Pabellón CF “B” – Ourense CF “B” 1ª Infantil
  • Pabellón CF – Bergantiños CF División Honra Cadete
  • TORNEO CONSERVAS CALVO-ALEVÍN F11: Pabellón CF vs SD Amio
11
  • PABELLÓN CF Alev A/B - Prebenx A/Benx A
  • PABELLÓN CF Cad DH - Inf A (Galega)
  • PABELLÓN CF Xuv A (Nac) - Xuv B (Galega)
12
  • PABELLÓN CF Inf B
  • PABELLÓN PROM Cad
  • PABELLÓN CF Alev C
  • PABELLÓN PROM Prebenx A - Benx A/B
  • PABELLÓN CF Benx B
  • PABELLÓN PROM Alev - Inf
  • PABELLÓN CF Xuv C - Cad B (Galega)
13
  • PABELLÓN CF Inf B - Cad B (Galega)
  • PABELLÓN PROM Benx A
  • PABELLÓN CF Alev A/B - Benx A
  • PABELLÓN CF Cad DH - Inf A (Galega)
  • PABELLÓN CF Xuv A (Nac) - Xuv B (Galega)
14
  • PABELLÓN PROM Inf - Cad
  • PABELLÓN CF Alev B/C - Prebenx A
  • PABELLÓN PROM Prebenx Prom
  • PABELLÓN CF Cad DH - Inf A (Galega)
  • PABELLÓN CF Xuv A (Nac) - Xuv B (Galega)
15
  • PABELLÓN PROM Cad
  • PABELLÓN CF Inf B
  • PABELLÓN PROM Benx Prom B
  • PABELLÓN CF Alev A - Benx A/B
  • PABELLÓN PROM Benx - Alev
  • PABELLÓN CF Cad B (Galega)
  • PABELLÓN CF Xuv C - Xuv A (Nac)
16
  • Pabellón - Arenteiro (Prebenx)
  • Pabellón Promesas - EDC Barbadás (Alev)
  • Pabellón B - Ourense B (Xuv Galega)
  • Pabellón B - Arousa (Cad Galega)
  • Pabellón - Celta (Inf Galega)
  • ED Ourense - EDC Celanova (Benx)
  • Pabellón B - UD Ourense B (2ª Benx)
17
  • ED Ourense B - Verín B (2ª Alev)
  • Pabellón Promesas - Arenteiro (Bnex)
  • Pabellón C - Ourense B (Xuv)
18
  • PABELLÓN CF Alev A/B - Prebenx A/Benx A
  • PABELLÓN CF Cad DH - Inf A (Galega)
  • PABELLÓN CF Xuv A (Nac) - Xuv B (Galega)
19
  • PABELLÓN CF Inf B
  • PABELLÓN PROM Cad
  • PABELLÓN CF Alev C
  • PABELLÓN PROM Prebenx A - Benx A/B
  • PABELLÓN CF Benx B
  • PABELLÓN PROM Alev - Inf
  • PABELLÓN CF Xuv C - Cad B (Galega)
20
  • PABELLÓN CF Inf B - Cad B (Galega)
  • PABELLÓN PROM Benx A
  • PABELLÓN CF Alev A/B - Benx A
  • PABELLÓN CF Cad DH - Inf A (Galega)
  • PABELLÓN CF Xuv A (Nac) - Xuv B (Galega)
21
  • PABELLÓN PROM Inf - Cad
  • PABELLÓN CF Alev B/C - Prebenx A
  • PABELLÓN PROM Prebenx Prom
  • PABELLÓN CF Cad DH - Inf A (Galega)
  • PABELLÓN CF Xuv A (Nac) - Xuv B (Galega)
22
  • PABELLÓN PROM Cad
  • PABELLÓN CF Inf B
  • PABELLÓN PROM Benx Prom B
  • PABELLÓN CF Alev A - Benx A/B
  • PABELLÓN PROM Benx - Alev
  • PABELLÓN CF Cad B (Galega)
  • PABELLÓN CF Xuv C - Xuv A (Nac)
23
  • F8 E.D. Ourense "B" - C.P. Calasancio "C" alevín
24
25
  • PABELLÓN CF Alev A/B - Prebenx A/Benx A
  • PABELLÓN CF Cad DH - Inf A (Galega)
  • PABELLÓN CF Xuv A (Nac) - Xuv B (Galega)
26
  • PABELLÓN CF Inf B
  • PABELLÓN PROM Cad
  • PABELLÓN CF Alev C
  • PABELLÓN PROM Prebenx A - Benx A/B
  • PABELLÓN CF Benx B
  • PABELLÓN PROM Alev - Inf
  • PABELLÓN CF Xuv C - Cad B (Galega)
27
  • PABELLÓN CF Inf B - Cad B (Galega)
  • PABELLÓN PROM Benx A
  • PABELLÓN CF Alev A/B - Benx A
  • PABELLÓN CF Cad DH - Inf A (Galega)
  • PABELLÓN CF Xuv A (Nac) - Xuv B (Galega)
28
  • PABELLÓN PROM Inf - Cad
  • PABELLÓN CF Alev B/C - Prebenx A
  • PABELLÓN PROM Prebenx Prom
  • PABELLÓN CF Cad DH - Inf A (Galega)
  • PABELLÓN CF Xuv A (Nac) - Xuv B (Galega)