Os Remedios F11

Abril 2018

Lun Mar Mér Xov Ven Sáb Dom
1
2
  • Pabellón CF Base 4/4
  • Pabellón CF Cad A DH / Inf A LG
  • Pabellón CF Juv A LN / Juv B LG
3
  • Pabellón CF Inf B Aut
  • Pabellón Promesas CF Cad 1ª Aut (1/2)
  • Pabellón CF Base 1/4
  • Pabellón Promesas CF Base 3/4
  • Pabellón CF Base 1/4
  • Pabellón Promesas CF Base 3/4
  • Pabellón CF Juv C / Cad B LG
4
  • Pabellón CF Cad LG / Inf B
  • Pabellón CF Base 3/4
  • Pabellón Promesas CF Base 1/4
  • Pabellón CF Cad DH / Inf LG
  • Pabellón CF Juv LN / Juv B LG
5
  • Pabellón Promesas CF Inf/Cad
  • Pabellón CF Base 3/4
  • Pabellón Promesas CF Base 1/4
  • Pabellón CF Cad DH / Inf LG
  • Pabellón CF Juv LN / Juv B LG
6
  • Pabellón CF Juv C (1/2 campo)
  • Pabellón Promesas Cad (1/2 campo)
  • Pabellón CF Base 3/4
  • Pabellón Promesas CF Base 1/4
  • Pabellón Promesas CF Base (1/2 campo)
  • Pabellón CF Cad B LG (1/2 campo)
  • Pabellón CF Juv LN / Juv C
7
  • Pabellón Promesas – Santa Teresita 1ª Alevín F-8
  • Pabellón “B” – Bosco 2ª Benxamín-Gº 46 F-8
  • Pabellón – Areosa División Honra Cadete
  • Pabellón – Santa Mariña Liga Nacional Xuvenil
  • Pabellón – Bertamiráns Copa Galicia Infantil
  • Pabellón “B” – ED Ourense Play Off 1ª Infantil
8
  • Pabellón Promesas – Santa Teresita 1ª Benxamín F-8
  • Pabellón Promesas – Velle Torneo Ourense Prebenxamín
  • Pabellón “C” – UD Ourense Play Off 1ª Xuvenil
  • Torneo C. Calvo Alevín F-11: Pabellón CF - Compostela CF
9
  • Pabellón CF Base 4/4
  • Pabellón CF Cad A DH / Inf A LG
  • Pabellón CF Juv A LN / Juv B LG
10
  • Pabellón CF Inf B Aut
  • Pabellón Promesas CF Cad 1ª Aut (1/2)
  • Pabellón CF Base 1/4
  • Pabellón Promesas CF Base 3/4
  • Pabellón CF Base 1/4
  • Pabellón Promesas CF Base 3/4
  • Pabellón CF Juv C / Cad B LG
11
  • Pabellón CF Cad LG / Inf B
  • Pabellón CF Base 3/4
  • Pabellón Promesas CF Base 1/4
  • Pabellón CF Cad DH / Inf LG
  • Pabellón CF Juv LN / Juv B LG
12
  • Pabellón Promesas CF Inf/Cad
  • Pabellón CF Base 3/4
  • Pabellón Promesas CF Base 1/4
  • Pabellón CF Cad DH / Inf LG
  • Pabellón CF Juv LN / Juv B LG
13
  • Pabellón CF Juv C (1/2 campo)
  • Pabellón Promesas Cad (1/2 campo)
  • Pabellón CF Base 3/4
  • Pabellón Promesas CF Base 1/4
  • Pabellón Promesas CF Base (1/2 campo)
  • Pabellón CF Cad B LG (1/2 campo)
  • Pabellón CF Juv LN / Juv C
14
  • Pabellón B-Nogueira alevín
  • Pabellón Prom-Ourense B Inf
  • Pabellón Prom B-Sta. Teresita B benxamín
  • Pabellón-EDO benxamín
  • U.D.Ourense-Sta. Teresita (xuvenil)
15
  • Pabellón Prom-Ourense B cadete
  • Pabellón-EDO alevín
  • Pabellón-EDO prebenxamín
16
  • Pabellón CF Base 4/4
  • Pabellón CF Cad A DH / Inf A LG
  • Pabellón CF Juv A LN / Juv B LG
17
  • Pabellón CF Inf B Aut
  • Pabellón Promesas CF Cad 1ª Aut (1/2)
  • Pabellón CF Base 1/4
  • Pabellón Promesas CF Base 3/4
  • Pabellón CF Base 1/4
  • Pabellón Promesas CF Base 3/4
  • Pabellón CF Juv C / Cad B LG
18
  • Pabellón CF Cad LG / Inf B
  • Pabellón CF Base 3/4
  • Pabellón Promesas CF Base 1/4
  • Pabellón CF Cad DH / Inf LG
  • Pabellón CF Juv LN / Juv B LG
19
  • Pabellón Promesas CF Inf/Cad
  • Pabellón CF Base 3/4
  • Pabellón Promesas CF Base 1/4
  • Pabellón CF Cad DH / Inf LG
  • Pabellón CF Juv LN / Juv B LG
20
  • Pabellón CF Juv C (1/2 campo)
  • Pabellón Promesas Cad (1/2 campo)
  • Pabellón CF Base 3/4
  • Pabellón Promesas CF Base 1/4
  • Pabellón Promesas CF Base (1/2 campo)
  • Pabellón CF Cad B LG (1/2 campo)
  • Pabellón CF Juv LN / Juv C
21
  • Pabellón Promesas – Ribeiro 1ª Alevín F-8
  • Pabellón “B” – CD Velle Play Off 1ª Infantil
  • Pabellón “B” – Valladares Cadete Galega
  • Pabellón “C” – Chantada Play Off 1ª Xuvenil
22
  • Pabellón “C” – ED Ourense “B” 2ª Alevín F-8
  • Pabellón Promesas – Allariz 1ª Benxamín F-8
  • Pabellón “B” – Sárdoma Xuvenil Galega
  • UDO Fem - Atl. Arousana (1ªAutonómica)
23
  • Pabellón CF Base 4/4
  • Pabellón CF Cad A DH / Inf A LG
  • Pabellón CF Juv A LN / Juv B LG
24
  • Pabellón CF Inf B Aut
  • Pabellón Promesas CF Cad 1ª Aut (1/2)
  • Pabellón CF Base 1/4
  • Pabellón Promesas CF Base 3/4
  • Pabellón CF Base 1/4
  • Pabellón Promesas CF Base 3/4
  • Pabellón CF Juv C / Cad B LG
25
  • Pabellón CF Cad LG / Inf B
  • Pabellón CF Base 3/4
  • Pabellón Promesas CF Base 1/4
  • Pabellón CF Cad DH / Inf LG
  • Pabellón CF Juv LN / Juv B LG
26
  • Pabellón Promesas CF Inf/Cad
  • Pabellón CF Base 3/4
  • Pabellón Promesas CF Base 1/4
  • Pabellón CF Cad DH / Inf LG
  • Pabellón CF Juv LN / Juv B LG
27
  • Pabellón CF Juv C (1/2 campo)
  • Pabellón Promesas Cad (1/2 campo)
  • Pabellón CF Base 3/4
  • Pabellón Promesas CF Base 1/4
  • Pabellón Promesas CF Base (1/2 campo)
  • Pabellón CF Cad B LG (1/2 campo)
  • Pabellón CF Juv LN / Juv C
28
  • Pabellón – Barbadás 1ª Alevín F-8
  • Pabellón – Barbadás 1ª Benxamín F-8
  • Pabellón “B” – Rúa 2ª Benxamín F-8
  • Pabellón Prom. “B” – Bosco “C” 2ª Benxamín Copa
  • Pabellón – Ural Copa Galicia Infantil
  • Pabellón Promesas – Calasancio “B” Play-Off 1ª Cadete
  • Pabellón Promesas – Calasancio “B” Play-Off 1ª Infantil
  • Pabellón – Sta Teresita Play-Off Prebenjamín
  • Pabellón Promesas – ED Ourense “B” Copa Prebenjamín
29
  • Pabellón “B” – UD Ourense Gallega Cadete
  • Pabellón “B” – Barco Gallega Juvenil
30
  • Pabellón CF Base 4/4
  • Pabellón CF Cad A DH / Inf A LG
  • Pabellón CF Juv A LN / Juv B LG