Velle

Abril 2018

Lun Mar Mér Xov Ven Sáb Dom
1
2
  • CD Velle Alevines
  • CD Velle Cadete/Juvenil
  • CD Velle 1ª Autonómica (1/2 campo)
  • UDO Fem (1/2 CAMPO)
3
  • CD Velle Pre/Benj
  • CD Velle Pre/Benj/Inf
  • CD Velle Cad/Juv
  • CD Velle 1ª Autonómica
4
5
  • CD Velle Pre/Benj
  • CD Velle Pre/Benj/Alev
  • CD Velle Juv A/B
  • CD Velle 1ª Autonómica
6
  • CD Velle Cad A/B
  • CD Velle Inf
  • CD Velle Juv A/B
  • CD Velle 1ª Autonómica
  • UDO Fem (1/2 CAMPO)
7
  • Velle-Barbadás (infantil B)
  • Velle-Monforte (infantil A)
  • Velle-Ourense CF (benjamín B)
  • seat Celanova-Arrabaldo (Veteranos)
8
  • Velle-Celanova (cadete A)
9
  • CD Velle Alevines
  • CD Velle Cadete/Juvenil
  • CD Velle 1ª Autonómica (1/2 campo)
  • UDO Fem (1/2 CAMPO)
10
  • CD Velle Pre/Benj
  • CD Velle Pre/Benj/Inf
  • CD Velle Cad/Juv
  • CD Velle 1ª Autonómica
11
  • CD Velle Alev/Inf
  • CD Velle Cad
  • UDO Fem (1/2 CAMPO)
12
  • CD Velle Pre/Benj
  • CD Velle Pre/Benj/Alev
  • CD Velle Juv A/B
  • Velle-Pabellón Prom cadete
  • CD Velle 1ª Autonómica
13
  • CD Velle Cad A/B
  • CD Velle Inf
  • CD Velle Juv A/B
  • CD Velle 1ª Autonómica
  • UDO Fem (1/2 CAMPO)
14
  • Velle-Soutopenedo xuvenil
  • Velle-Peroxa cadete
  • Velle-Bosco prebenxamín
  • Velle-Arenteiro alevín
  • Velle-Calasancio alevín
  • Velle-Barbadás benxamín
  • Velle-Barbadás inf
15
  • Velle-Ourense xuvenil
  • Velle-Arrabaldo cadete
  • Velle-Allaríz 1ª Autonómica
16
  • CD Velle Alevines
  • CD Velle Cadete/Juvenil
  • CD Velle 1ª Autonómica (1/2 campo)
  • UDO Fem (1/2 CAMPO)
17
  • CD Velle Pre/Benj
  • CD Velle Pre/Benj/Inf
  • CD Velle Cad/Juv
  • CD Velle 1ª Autonómica
18
  • CD Velle Alev/Inf
  • CD Velle Cad
  • UDO Fem (1/2 CAMPO)
19
  • CD Velle Pre/Benj
  • CD Velle Pre/Benj/Alev
  • CD Velle Juv A/B
  • CD Velle 1ª Autonómica
20
  • CD Velle Cad A/B
  • CD Velle Inf
  • CD Velle Juv A/B
  • CD Velle 1ª Autonómica
  • UDO Fem (1/2 CAMPO)
21
  • Velle-Arrabaldo (alevín)
  • Velle-Ourense CF (benjamín)
  • Velle-Bosco (benjamín A)
  • Velle-Bosco (prebenjamín)
  • Velle-Polígono (veteranos)
  • Carballo Lagoas-V. Norte (veteranos)
22
23
  • CD Velle Alevines
  • CD Velle Cadete/Juvenil
  • CD Velle 1ª Autonómica (1/2 campo)
  • UDO Fem (1/2 CAMPO)
24
  • CD Velle Pre/Benj
  • CD Velle Pre/Benj/Inf
  • CD Velle Cad/Juv
  • CD Velle 1ª Autonómica
25
  • CD Velle Alev/Inf
  • CD Velle Cad
  • UDO Fem (1/2 CAMPO)
26
  • CD Velle Pre/Benj
  • CD Velle Pre/Benj/Alev
  • CD Velle Juv A/B
  • CD Velle 1ª Autonómica
27
  • CD Velle Cad A/B
  • CD Velle Inf
  • CD Velle Juv A/B
  • CD Velle 1ª Autonómica
  • UDO Fem (1/2 CAMPO)
28
  • VELLE-ARRABALDO (CADETE)
  • VELLE-ALLARIZ (CADETE)
  • VELLE-UDO (INFANTIL)
  • VELLE-CELANOVA (BENJAMÍN)
  • Pabellón “B” – Arenteiro 2ª Alevín F-8
  • VELLE-RANTE (1ª AUTONÓMICA)
29
  • VELLE-CALASANCIO (JUVENIL A)
30
  • CD Velle Alevines
  • CD Velle Cadete/Juvenil
  • CD Velle 1ª Autonómica (1/2 campo)
  • UDO Fem (1/2 CAMPO)