O prazo para inscribirse no Circuíto para todos os participantes remata o mércores anterior a cada carreira, volvéndose abrir o luns seguinte a cada proba.
Farase na web www.championchipnorte.com, a un prezo de 7 euros (que da dereito a correr nas 6 carreiras) para as categorías junior, promesa, sénior e máster, sendo gratuíta para as demás categorías.
- CLASIFICACIÓNS DO CIRCUITO 2018 [Ver clasificacións]
- O Vinteún 22.04
- O Couto 26.05
- Corpus 24.06
- Zona Universitaria 09.09
- A Ponte 30.09
- A Carballeira 21.10
CARREIRA DO VINTEÚN
DOMINGO 22/04/2018
- Resultados: [Ver clasificacións]
- Reportaxe fotográfico [Carreira Absoluta][Carreiras Menores]
GAÑADORES
- Homes: 1. José Manuel Fernández Márquez 2. José Manuel Corral Justo 3. Alejandro Montero López
- Mulleres: 1. Begoña Domínguez Montes 2. Inés Valentín Cima 3. Silvia Teijeiro Ferro
Horarios
-
12,00h: Pitufos
-
12,05h: Benxamín, Alevín
-
12,15h: Infantil e Cadete
-
12,30h: Xuvenil, Júnior, Promesa, Senior e Máster
CARREIRA DE O COUTO
SÁBADO 26/05/2018
- Resultados: [Ver clasificacións]
- Reportaxe fotográfico [Carreira Absoluta][Carreiras Menores]
GAÑADORES
- Homes: 1. Rubén Diz 2. Luis Iglesias 3. José Manuel Corral
- Mulleres: 1. Iria Fernández 2. Vicky Losada 3. Ana Belén Losada
Horarios
-
22,00h: Pitufos
-
22,05h: Benxamín, Alevín
-
22,15h: Infantil e Cadete
-
22,30h: Xuvenil, Júnior, Promesa, Senior e Máster
CARREIRA DO CORPUS-CENTRO
DOMINGO 24/06/2018
- Resultados: [Ver clasificacións]
- Reportaxe fotográfico [Carreira Absoluta][Carreiras Menores]
GAÑADORES
- Homes: 1. Rubén Diz 2. José Manuel Corral Justo 3. Luis Iglesias
- Mulleres: 1. Vicky Losada 2. Silvia Teijeiro 3. María del Carmen Arias
Horarios
-
12,00h: Pitufos
-
12,05h: Benxamín, Alevín
-
12,15h: Infantil e Cadete
-
12,30h: Xuvenil, Júnior, Promesa, Senior e Máster
CARREIRA DO ZONA UNIVERSITARIA
DOMINGO 09/09/2018
- Resultados: [Ver clasificacións]
- Reportaxe fotográfico [Carreira Absoluta][Carreiras Menores]
GAÑADORES
- Homes: 1. Rubén Diz 2. Luis Iglesias 3. José Manuel Corral
- Mulleres: 1. Vicky Losada 2. Begoña Domínguez 3. Inés Valentín
Horarios
-
11,00h: Pitufos
-
11,05h: Benxamín, Alevín
-
11,15h: Infantil e Cadete
-
11,30h: Xuvenil, Júnior, Promesa, Senior e Máster
CARREIRA DE A PONTE
DOMINGO 30/09/2018
- Resultados: [Ver clasificacións]
- Reportaxe fotográfico [Carreira Absoluta][Carreiras Menores]
GAÑADORES
- Homes: 1. Luis Iglesias 2. José Manuel Corral 3. Rubén Diz
- Mulleres: 1. Iria Fernández 2. Begoña Domínguez 3. Vicky Losada
Horarios
-
11,00h: Pitufos
-
11,05h: Benxamín, Alevín
-
11,15h: Infantil e Cadete
-
11,30h: Xuvenil, Júnior, Promesa, Senior e Máster
CARREIRA DE A CARBALLEIRA
DOMINGO 21/10/2018
- Resultados: [Ver clasificacións]
- Reportaxe fotográfico [Carreira Absoluta][Carreiras Menores]
GAÑADORES
- Homes: 1. Rubén Diz 2. Luis Iglesias 3. José Manuel Corral
- Mulleres: 1. Vicky Losada 2. Begoña Domínguez 3. María del Carmen Arias
-
11,00h: Pitufos
-
11,05h: Benxamín, Alevín
-
11,15h: Infantil e Cadete
-
11,30h: Xuvenil, Júnior, Promesa, Senior e Máster