O prazo para inscribirse no Circuíto para todos os participantes remata o mércores anterior a cada carreira, volvéndose abrir o luns seguinte a cada proba.
- WEB OFICIAL: correndoxourense.com
- O Vinteún 03.04
- O Couto 28.05
- Centro 11.06
- Zona Universitaria 04.09
- A Ponte 25.09
- A Carballeira 23.10
CARREIRA DO VINTEÚN
DOMINGO 03/04/2022
- Resultados: [Ver clasificacións]
- Reportaxe fotográfico [Album O Vinteún 2022]
GAÑADORES
- Homes: 1º Rubén DIZ – 2º Héctor RODRÍGUEZ – 3º Albino FERNÁNDEZ
- Mulleres: 1ª Begoña DOMÍNGUEZ – 2ª Vicky LOSADA – 3ª Antía RODRÍGUEZ
Horarios
-
11,00h: Pitufos
-
11,05h: Benxamín, Alevín
-
11,15h: Infantil e Cadete
-
11,30h: Xuvenil, Júnior, Promesa, Senior e Máster
CARREIRA DE O COUTO
SÁBADO 28/05/2022
- Resultados: [Ver clasificacións]
- Reportaxe fotográfico [Album de O Couto 2022]
GAÑADORES
- Homes:1º Rubén DIZ – 2º Enrique BLANCO – 3º Albino FERNÁNDEZ
- Mulleres: 1ª Begoña DOMÍNGUEZ – 2ª Vicky LOSADA – 3ª Antía RODRÍGUEZ
Horarios
-
22,00h: Pitufos
-
22,05h: Benxamín, Alevín
-
22,15h: Infantil e Cadete
-
22,30h: Xuvenil, Júnior, Promesa, Senior e Máster
CARREIRA DO CENTRO
SÁBADO 11/06/2022
- Resultados: [Ver clasificacións]
- Reportaxe fotográfico [Album Carreira do Centro]
GAÑADORES
- Homes: 1º. Enrique BLANCO – 2º. Rubén DIZ – 3º. Héctor RODRÍGUEZ
- Mulleres: 1ª. Vicky LOSADA – 2ª. Antía RODÍGUEZ – 3ª. Ana SOUTULLO
Horarios
-
22,00h: Pitufos
-
22,05h: Benxamín, Alevín
-
22,15h: Infantil e Cadete
-
22,30h: Xuvenil, Júnior, Promesa, Senior e Máster
CARREIRA DO ZONA UNIVERSITARIA
DOMINGO 04/09/2022
- Resultados: [Ver clasificacións]
- Reportaxe fotográfico [Album Carreira da Zona Universitaria]
GAÑADORES
- Homes: 1º Rubén DIZ – 2º Héctor RODRÍGUEZ – 3º Alejandro MONTERO
- Mulleres: 1ª Begoña DOMÍNGUEZ – 2ª Antía RODRÍGUEZ – 3ª Vicky LOSADA
Horarios
-
11,00h: Pitufos
-
11,05h: Benxamín, Alevín
-
11,15h: Infantil e Cadete
-
11,30h: Xuvenil, Júnior, Promesa, Senior e Máster
CARREIRA DE A PONTE
DOMINGO 25/09/2022
- Resultados: [Ver clasificacións]
- Reportaxe fotográfico [Album Carreira de A Ponte]
GAÑADORES
- Homes: 1º Rubén DIZ – 2º Héctor RODRÍGUEZ – 3º Albino FERNÁNDEZ
- Mulleres: 1ª Begoña DOMÍNGUEZ – 2ª Antía RODRÍGUEZ – 3ª Vicky LOSADA
Horarios
-
11,00h: Pitufos
-
11,05h: Benxamín, Alevín
-
11,15h: Infantil e Cadete
-
11,30h: Xuvenil, Júnior, Promesa, Senior e Máster
CARREIRA DE A CARBALLEIRA
DOMINGO 23/10/2022
- Resultados: [Ver clasificacións]
- Reportaxe fotográfico [Album Carreira de A Carballeira]
GAÑADORES
- Homes: 1º Héctor RODRÍGUEZ – 2º Manuel CASADO – 3º Alejandro CADAYA
- Mulleres: 1ª Begoña DOMÍNGUEZ – 2ª Antía RODRÍGUEZ – 3ª Ana SOUTULLO
Horarios
-
11,00h: Pitufos
-
11,05h: Benxamín, Alevín
-
11,15h: Infantil e Cadete
-
11,30h: Xuvenil, Júnior, Promesa, Senior e Máster